دوره جامع راه اندازی کسب و کار آنلاین

آشنایی کامل با پیشخوان وردپرس

پیشخوان وردپرس

حالا نوبت به معرفی محیط وردپرس رسیده که سرفصل های اونو با شما بررسی کنیم و با وردپرسی که نصب کردیم و قرار که یک سایت با اون طراحی کنیم آشنا بشیم.

پنل مدیریت وردپرس

برای اینکه بتونیم به یک سایت طراحی کنیم باید محیطی باشه که بتونیم داخل اون برنامه هایی که داریم را ایجاد کنیم و وردپرس به دلیل اینکه دارای پنل مدیریتی بسیار قدرمتند و در عین حال ساده  است و همین کار ما را راحت میکنه.

شما با استفاده از این پنل مدیریتی می تونید بدون هیچگونه برنامه نویسی و خیلیل راحت اقدام به ساخت سایت خودتون بکنید.

چگونه باید وارد پیشخوان وردپرس شویم؟

وردپرسی که در جلسه قبلی “نصب وردپرس در محیط لوکال هاست ” نصب کردیم شما آدرسی را در پایگاه داده خود ثبت کردید و حال آدرس خودتون را وارد کنید و به آخر آن wp-login/  اضافه کنید.

به اینصورت : (http://localhost / your name site /wp-login.php).بعد از وارد کردن این آدرس در مرورگر وارد صفحه ای مطابق تصویر زیر خواهید شد:

پیشخوان وردپرس

در اینجا نام کاربری و رمز عبور خودتان را که در مرحله ثبت نام وردپرس ، انتخاب کردید را وارد کنید وبا زدن دکمه ی ورود به پیشخوان وردپرس وارد خواهید شد.

پیشخوان وردپرس

این همان پنل مدیریتی است که شما قرار تمام فعالیت های خودتون رو در مورد طراحی سایت انجام دهید.

در همین صفحه اصلی اطلاعاتی کوتاه از کل فعالیت های وردپرس شما  را نشان می دهد و می توانید تمامی موارد را مخفی یا حذف و یا جابه جا کنید در صورت لزوم.

سر فصل های آموزشی این ویدیو :

  • پنل مدیریت وردپرس
  • چگونه باید وارد پیشخوان وردپرس شویم؟
  • آشنایی با قسمت های پیشخوان ، نوشته ها ، برگه ، دیدگاه ها ، تنظیمات و … در پیشخوان وردپرس
[/tie_list]

شما می توانید در مورد این آموزش کامنت بگذارید!

در قسمت دیدگاه می توانید سوالات، نظرات و تحلیل خود را از این موضوع بنویسید و  همچنین می توانید برای کمک به دوستان دیگر که در این دوره شرکت کرده اند به کامل شدن این بحث کمک کنید. در صورتی که می خواهید با مدیریت سایت مستقیم ارتباط داشته باشید می توانید از قسمت تماس با ما استفاده کنید.

چقدر این مطلب مفید بود؟

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا