دوره جامع آموزش ساخت بک لینک

ساخت بک لینک در سایت های نشر محتوا

یکی از بهترین لینک هایی که می توانید بسازید لینک های درون متنی هست که شما می توانید در وب سایت هایی که خدمات نشر محتوا را دارند انجام دهید. شما با انتشار مقالات خود در این سایت ها می توانید بازدید خوبی برای سایت خود بگیرید و حتی نام برند خودتان را معرفی کنید.


سایت های ایرانی نشر محتوا

سایت اخبار رسمی

سایت اخبار رسمی | ساخت بک لینک رایگان در سایت های نشر محتوا

اخبار رسمی اولین نیوزوایر یا سامانه آنلاین اجرای کمپین‌های رسانه‌ای برای کسب‌وکارها است که دسترسی به هزاران رسانه داخلی و بین‌المللی را برای انتشار محتوای شرکت‌ها، ساده و سریع‌تر کرده است. به رایگان در اخبار رسمی ثبت‌نام کنید و لذت اجرای کمپین‌های رسانه‌ای و حضور موثر و دائمی در رسانه‌ها را تجربه کنید. از مرحله ایده‌یابی و تولید محتوا، تا تحلیل نتایج کمپین، مشاوران اخبار رسمی در کنار شما هستند

شما می‌توانید از کمپین رسانه‌ای رایگان اخبار رسمی استفاده کنید. محتوا را از طریق فرم موجود تولید کنید یا از قالب‌های محتوایی بهره بگیرید. در نهایت محتوای شما به رایگان «ویرایش نگارشی و املایی» می‌شود. محتوای تولید شده به صورت دائمی در اخبار رسمی، گوگل نیوز و شبکه‌های اجتماعی اخبار رسمی منتشر شده و گزارش بازخورد آن در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

اگر در خبرنویسی مهارت ندارید می توانید از قالب‌های محتوایی آماده شده اخبار رسمی که به صورت رایگان در اختیار قرار داده شده است استفاده کنید و یا با «سفارش نگارش محتوا»، نگارش مطلب خود را به اخبار رسمی محول کنید. اگر در یافتن سوژه خبری مشکل دارید، مطلب «71 سوژه خبرساز» را در بلاگ اخبار رسمی بخوانید.

همچنین در اخبار رسمی می توانید کلیه اخبار خود را به همراه عکس، ویدئو، اینفوگرافیک و فایل صوتی تولید و منتشر کنید.

قالب‌های آماده ساخت محتوا که توسط اخبار رسمی تولید شده اند. این قالب ها با طبقه بندی های خاص از هم تفکیک شده و شما با درج کلمات کلیدی، می‌توانید محتوایی کامل و استاندارد داشته باشید.

 

سایت اخبار رسمی


کمپین رسانه ای چیست؟

کمپین رسانه‌ای، مجموعه خدمات رسانه‌ای است که اخبار رسمی برای شما فراهم کرده است. شما در کمپین رسانه‌ای می‌توانید محتوای خود را تولید کرده، رسانه‌هایی برای انتشار دائمی آن انتخاب کنید، جامعه هدف خود را انتخاب کنید تا محتوا برای آنها توزیع هدفمند شود و در نهایت ترافیک را از طریق ویترین‌های محتوایی روی آن هدایت کنید. در پایان هم گزارش تحلیلی و جامعی از بازخوردها، دریافت کنید.

تیم مشاوره اخباررسمی به شمادر انتخاب نوع رسانه، زمان انتشار،محتوا… مشاوره می دهد.

کمپین ویژه | ساخت بک لینک رایگان در سایت های نشر محتوا
کمپین ویژه

در هر محتوا امکان درج 3 لینک و یک CTA (CTA سرواژه Call To Action است. اگرچه در فارسی ترجمه دقیقی برای این مفهوم وجود ندارد؛ اما معنای تقریبی آن معادل با “دکمه فراخوان” یا “اقدام به عمل” است.) وجود دارد. لینک ها در اخبار رسمی نوفالو هستند اما در سایر رسانه‌ها، به جز مواردی که آنها نیز مشخص شده اند امکان درج لینک فالو وجود دارد. دقت داشته باشید که تعداد لینک و نحوه نمایش CTA و فالو و نوفالو بودن، با توجه به سیاست رسانه ها، متفاوت هستند.


سایت ویرگول

سایت ویرگول | ساخت بک لینک رایگان در سایت های نشر محتوا

سایت ویرگول یکی از سایت های خوب محتوایی ایرانی است که شما با عضویت در این سایت می توانید به راحتی مقالات خود را باز نشر کنید و بک لینک رایگان بگیرید. این سایت کپی سایت مدیوم Medium است. شما می توانید با تولید محتوا و قرار دادن لینک به سایت خودتان از این سایت لینک بگیرید و بک لینک ها بصورت فالو (Follow) می باشد. (لطفا توجه کنید که مطلب را یا از سایت خود بگذارید و یا مطلب جدید بنویسید چون این مطالب خوانده می شود _ به برند خود توجه کنید_)

سایت ویرگول

در زمان ثبت نام با نوشته زیر مواجه می شوید:

  • اگر شما هم عاشق مطالعه هستید در ویرگول می‌توانید مطالب متنوعی را در موضوعات مختلف بخوانید.
  • با نوشتن مطلبتان در ویرگول آن را در معرض دید قشر وسیعی از خوانندگان قرار خواهید داد.
  • ویرگول آمار دقیقی از تعداد و میزان خوانده شدن مطلبتان به شما ارائه می‌دهد.

سایت های خارجی نشر محتوا

سایت های نشر محتوا خارجی هم مانند نمونه های ایرانی به شما امکان درج محتوا را به شما می دهند ولی بعضی از آن ها باید قبل از انتشار محتوا در سایت توسط مدیریت تایید شود و سپس منتشر خواهد شد . در ادامه به این نوع سایت ها اشاره خواهد شد و فیلم آموزشی طریقه درج محتوا در آن ها نیز برای شما قرار داده شده است.


bizpr.ca

سایت های نشر محتوا خارجی | ساخت بک لینک رایگان در سایت های نشر محتوا


ArticlesMaker.com

سایت های خارجی نشر محتوا | ساخت بک لینک رایگان در سایت های نشر محتوا


IssueWire.com

سایت های خارجی نشر محتوا


شما می توانید در مورد این آموزش کامنت بگذارید!

در قسمت دیدگاه می توانید سوالات، نظرات و تحلیل خود را از این موضوع بنویسید و  همچنین می توانید برای کمک به دوستان دیگر که در این دوره شرکت کرده اند به کامل شدن این بحث کمک کنید. در صورتی که می خواهید با مدیریت سایت مستقیم ارتباط داشته باشید می توانید از قسمت تماس با ما استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
قالب فارسی

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا