دوره جامع آموزش ساخت بک لینک

ساخت بک لینک در سایت های صفحه ساز و فرم ساز

شما در این نوع سایت ها می توانید صفحات مخصوص به خود داشته باشید و در آن به انتشار مطالب و گرفتن بک لینک بپردازید. این نوع سایت ها بیشتر برای ساخت صفحه فرود یا همان لندینگ پیج (Landing page) کاربرد دارد. ما از این موضوع بیشتر زمانی استفاده می کنیم که بخواهیم تبلیغات کلیکی بدهیم و برای اینکه بانس ریت (Bounce Rate) سایت زیاد نشود اول به این صفحات ورود پیدا می کنند و در صورت تمایل به سایت مراجعه می کنند.

صفحه فرود یا لندینگ پیج (Landing page) : یک صفحه از سایت است که آن را به عنوان نقطه‌ فرود یک بازدیدکننده گویند، یا به تعبیری دیگر، به صفحاتی گفته می‌شود که دروازه‌ ورود بازدیدکننده به ‌سایت هستند. (صفحه فرود نخستین صفحه ای است که بازدیدکنندگان سایت / وبلاگ شما، از طریق آن وارد فضای محتوای شما می‌شوند.)

نرخ پرش یا بانس ریت (Bounce Rate): از میزان پرش های کاربران از یک صفحه وب سایت محاسبه می شود. اما این پرش به چه معناست؟ Bounce زمانی به کار میرود که یک کاربر وارد صفحه وبسایت شما می شود و بدون وارد شدن به صفحه دیگری پس از مشاهده نخستین صفحه از وبسایت شما خارج می شود.

page.tl

brandyourself.com

formsite.com

superkobi.com

ontrapages.com

jouwweb.nl

emailmeform.com

123contactform.comویدیو کسب و کار

آموزش ساخت بک لینک در page.tl

 


شما می توانید در مورد این آموزش کامنت بگذارید!

در قسمت دیدگاه می توانید سوالات، نظرات و تحلیل خود را از این موضوع بنویسید و  همچنین می توانید برای کمک به دوستان دیگر که در این دوره شرکت کرده اند به کامل شدن این بحث کمک کنید. در صورتی که می خواهید با مدیریت سایت مستقیم ارتباط داشته باشید می توانید از قسمت تماس با ما استفاده کنید.

5/5 - (3 امتیاز)
قالب فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا