کسب و کار اینترنتی

کد تخفیف دیجی کالا جدید 99 » DigiKala

با استفاده از کد تخفیف دیجی کالا می توانید از لذت خرید با تخفیف بهره مند شوید. در این مطلب سعی کردیم تا جدید ترین و بهترین کد تخفیف های فروشگاه اینترنتی دیجی کالا را برای شما عزیزان گردآوری کنیم تا از بتوانید محصولات بهتر و با تخفیف بیشتری بخرید. Digikala یک برند موفق در زمینه های کالا های دیجیتال، آرایشی و بهداشتی، کتاب و … می باشد. پس با ما همراه باشید.

دسترسی سریع: لیست کد های تخفیف موجود دیجی کالا


# کد تخفیف 25 هزار تومانی دیجی کالا

کد تخفیف 25 هزار تومانی دیجی کالا

کد تخفیف 25 هزار تومانی به افرادی تعلق می گیرد که برای بار اول می خواهند از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا خرید کنند. شما با ثبت نام کردن در دیجیکالا و انتخاب محصولات برای خرید به صفحه مشخص کردن آدرس ارسال می روید و بعد از اون می توانید این کد را در کد تخفیف وارد نمایید و از تخفیف 25 هزار تومانی دیجی کالا بهره مند شوید. توجه داشته باشید اگر قبلا ثبت نام کرده اید ولی تا کنون خریدی انجام نداده اید که پرداختی داشته باشید می توانید از این کد استفاده کنید. پس اگر تا به حال خریدی انجام نداده اید، دست به کار شوید و از این کد تخفیف استفاده کنید.

برای استفاده کافیست کد تخفیف زیر را کپی و جهت استفاده بهتر بر بروی “ورود به دیجی کالا و استفاده از کد تخفیف 25 هزار تومانی” کلیک کنید تا به سایت دیجیکالا وارد شوید و کد را در محل مورد نظر قرار دهید.

کد تخفیف

REFU22Z41O2PE

ورود به دیجی کالا و استفاده از کد تخفیف 25 هزار تومانی


# کد تخفیف اولین سفارش سوپرمارکت دیجی کالا

کد تخفیف اولین سفارش سوپرمارکت دیجی کالا

با استفاده از کد تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا می توانید اقدام به خرید انواع مواد آشامیدنی و غذایی با تخفیف شگفت انگیز از قبیل نسکافه، آبمیوه، چای و بیسکویت و همچنین محصولات صبحانه مانند شکلات، نوتلا، حلوا شکری، مربا و کرم کاکائو  کنید.

شما با استفاده از کد تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا می توانید از 20 هزار تومان تخفیف بهره مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف بر روی اقلام شگفت‌انگیز اعمال نمی‌شود. و برای استفاده کافیست کد تخفیف زیر را کپی و جهت استفاده بهتر برای وارد شده به فروشگاه آنلاین سوپر مارکت دیجی کالا بر روی “ورود به سوپر مارکت دیجی کالا” کلیک نمایید.

کد تخفیف

FRSH25

ورود به سوپر مارکت دیجی کالا


# پیشنهاد شگفت انگیز دیجی کالا

پیشنهاد شگفت انگیز دیجی کالا

با مراجعه به لینک “ورود به پیشنهاد شگفت انگیز دیجی کالا” می‌توانید محصولات و کالاهای تخفیف‌دار موجود در پیشنهاد شگفت انگیز دیجی کالا را تا 60 درصد تخفیف بصورت یکجا مشاهده کنید. برای مشاهده کالاهای شگفت انگیز دیجی کالا بر روی “ورود به پیشنهاد شگفت انگیز دیجی کالا” کلیک نمایید.

ورود به پیشنهاد شگفت انگیز دیجی کالا


# تخفیف های شگفت‌انگیز سوپرمارکت دیجی کالا

تخفیف های شگفت‌انگیز سوپرمارکت دیجی کالا

با مراجعه به لینک “ورود به تخفیف های شگفت‌انگیز سوپرمارکت دیجی کالا” می‌توانید محصولات و کالاهای تخفیف‌دار موجود در تخفیف های شگفت‌انگیز سوپرمارکت دیجی کالا را تا 50 درصد تخفیف بصورت یکجا مشاهده کنید. برای مشاهده شگفت‌ انگیز های سوپرمارکت دیجی کالا بر روی “ورود به تخفیف های شگفت‌انگیز سوپرمارکت دیجی کالا” کلیک نمایید.

ورود به تخفیف های شگفت‌انگیز سوپرمارکت دیجی کالا


# تا 70% تخفیف کتاب دیجی کالا

کد تخفیف کتاب دیجی کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف، می‌توانید تا 70 درصد تخفیف کتاب در فروشگاه آنلاین دیجی کالا بهره‌مند شوید. برای مشاهده کتاب های تخفیف‌دار در وبسایت دیجی کالا بر روی “ورود به بخش تخفیف های کتاب دیجی کالا” کلیک نمایید.

ورود به بخش تخفیف های کتاب دیجی کالا


# تا 80% تخفیف لوازم آرایشی دیجی کالا

کد تخفیف لوازم آرایشی دیجی کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف، تا 80 درصد تخفیف لوازم آرایشی دیجی کالا از کالا های متنوع لوازم آرایشی از جمله: محصولات آرایش صورت، چشم و ابرو، کالاهای بهداشتی و … در سایت دیجی کالا بهره‌مند شوید. برای مشاهده لوازم آرایشی تخفیف‌دار در وبسایت دیجی کالا بر روی “ورود به بخش تخفیف لوازم آرایشی دیجی کالا” کلیک نمایید.

ورود به بخش تخفیف لوازم آرایشی دیجی کالا


# تا 60% تخفیف ساعت‌ های دیجی کالا

کد تخفیف ساعت‌ های دیجی کالا

بدون وارد کردن کد تخفیف می‌توانید تا 60 درصد تخفیف ساعت‌ های برگزیده دیجی کالا بهره‌مند شوید. برای مشاهده ساعت‌های منتخب در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بر روی “ورود به بخش تخفیف ساعت های دیجی کالا” کلیک نمایید.

ورود به بخش تخفیف ساعت های دیجی کالا


# تا 80% تخفیف کفش‌ های ورزشی دیجی‌ کالا

کد تخفیف کفش‌ های ورزشی دیجی‌ کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف، می توانید تا 80 درصد تخفیف کفش‌ های ورزشی  فروشگاه آنلاین دیجی‌ کالا بهره مند شوید. برای مشاهده کفش‌های تخفیف‌دار دیجی‌ کالا بر روی “ورود به بخش کفش‌ های ورزشی تخفیف‌دار دیجی کالا” کلیک نمایید.

ورود به بخش کفش‌ های ورزشی تخفیف‌دار دیجی کالا


# تا 80% تخفیف هندزفری و هدفون دیجی کالا

کد تخفیف هندزفری و هدفون دیجی کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از 80 درصد تخفیف‌ هندزفری و هدفون های متنوع در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بهره‌مند شوید. برای مشاهده هندزفری و هدفون‌ های تخفیف‌دار در وبسایت دیجی کالا بر روی “ورود به بخش هندزفری و هدفون تخفیف‌دار دیجی کالا” کلیک نمایید.

 

ورود به بخش هندزفری و هدفون تخفیف‌دار دیجی کالا


# تا 50% تخفیف انواع پاوربانک و شارژر دیجی کالا

کد تخفیف انواع پاوربانک و شارژر دیجی کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 50 درصد تخفیف‌ شارژر همراه و پاوربانک‌ های شیائومی، انرجایزر، سیلیکون پاور و سایر برندهای معتبر در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت دیجی کالا و مشاهده پاوربانک و شارژرهای تخفیف‌دار بر روی “ورود به بخش تخفیف انواع پاوربانک و شارژر همراه دیجی کالا” کلیک نمایید.

ورود به بخش تخفیف انواع پاوربانک و شارژر همراه دیجی کالا


# تا 80% تخفیف عطر و ادکلن دیجی کالا

کد تخفیف عطر و ادکلن دیجی کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف، می‌توانید تا 80% تخفیف عطر، ادکلن و اسپری های برند و متنوع در فروشگاه آنلاین دیجی کالا بهره‌مند شوید. برای مشاهده عطر و ادکلن‌های تخفیف‌دار در وبسایت دیجی کالا بر روی “ورود به بخش تخفیف عطر و ادکلن دیجی کالا” کلیک نمایید.

ورود به بخش تخفیف عطر و ادکلن دیجی کالا


# تا 80% تخفیف لوازم آشپزخانه دیجی کالا

کد تخفیف لوازم آشپزخانه دیجی کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف، می‌توانید تا 80 درصد تخفیف لوازم آشپزخانه فروشگاه آنلاین دیجی کالا بهره‌مند شوید. برای مشاهده لوازم آشپزخانه تخفیف‌دار در وبسایت دیجی کالا بر روی “ورود به بخش تخفیف لوازم آشپزخانه دیجی کالا” کلیک نمایید.

ورود به بخش تخفیف لوازم آشپزخانه دیجی کالا


# کد تخفیف دیجی کالا برای خرید بالای 150 هزار تومان

کد تخفیف دیجی کالا برای خرید بالای 150 هزار تومان

این کد تخفیف برای خرید های بالای 150 هزار تومان کار خواهد کرد و به افرادی تعلق می گیرد که برای بار اول می خواهند از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا خرید کنند. شما با ثبت نام کردن در دیجی کالا و انتخاب محصولات برای خرید به صفحه مشخص کردن آدرس ارسال می روید و بعد از اون می توانید این کد را در کد تخفیف وارد نمایید و از تخفیف دیجی کالا بهره مند شوید. توجه داشته باشید اگر قبلا ثبت نام کرده اید ولی تا کنون خریدی انجام نداده اید که پرداختی داشته باشید می توانید از این کد استفاده کنید. پس اگر تا به حال خریدی انجام نداده اید، دست به کار شوید و از این کد تخفیف استفاده کنید.

برای استفاده کافیست کد تخفیف زیر را کپی و جهت استفاده بهتر بر بروی “ورود به دیجی کالا و استفاده از کد تخفیف” کلیک کنید تا به سایت دیجیکالا وارد شوید و کد را در محل مورد نظر قرار دهید.

کد تخفیف

REFU22Z41O2PE

ورود به دیجی کالا و استفاده از کد تخفیف


# کد تخفیف دیجی کالا بالای 200 هزار تومان

کد تخفیف دیجی کالا بالای 200 هزار تومان

این کد تخفیف برای خرید های بالای 200 هزار تومان کار خواهد کرد و به افرادی تعلق می گیرد که برای بار اول می خواهند از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا خرید کنند. شما با ثبت نام کردن در دیجی کالا و انتخاب محصولات برای خرید به صفحه مشخص کردن آدرس ارسال می روید و بعد از اون می توانید این کد را در کد تخفیف وارد نمایید و از تخفیف دیجی کالا بهره مند شوید.

برای استفاده کافیست کد تخفیف زیر را کپی و جهت استفاده بهتر بر بروی “ورود به دیجی کالا و استفاده از کد تخفیف” کلیک کنید تا به سایت دیجیکالا وارد شوید و کد را در محل مورد نظر قرار دهید.

کد تخفیف

REFU22Z41O2PE

ورود به دیجی کالا و استفاده از کد تخفیف


# کد تخفیف دیجی کالا بالای 100 هزار تومان

کد تخفیف دیجی کالا بالای 100 هزار تومان

این کد تخفیف برای خرید های بالای 100 هزار تومان کار خواهد کرد و به افرادی تعلق می گیرد که برای بار اول می خواهند از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا خرید کنند. شما با ثبت نام کردن در دیجی کالا و انتخاب محصولات برای خرید به صفحه مشخص کردن آدرس ارسال می روید و بعد از اون می توانید این کد را در کد تخفیف وارد نمایید و از تخفیف دیجی کالا بهره مند شوید.

برای استفاده کافیست کد تخفیف زیر را کپی و جهت استفاده بهتر بر بروی “ورود به دیجی کالا و استفاده از کد تخفیف” کلیک کنید تا به سایت دیجیکالا وارد شوید و کد را در محل مورد نظر قرار دهید.

کد تخفیف

REFU22Z41O2PE

ورود به دیجی کالا و استفاده از کد تخفیف


# کد تخفیف دیجی کالا های وب

کد تخفیف دیجی کالا های وب

های‌وب با همکاری دیجی کالا و با آرزوی تجربه ای خوب و جذاب از خرید اینترنتی و به مناسبت عید پیش رو پیشنهاد ویژه‌ای برای مشترکین دارد: کد تخفیف ۱۵,۰۰۰ تومانی برای سبدهای خرید بیشتر از ۱۰۰ هزارتومان

برای دریافت کد تخفیف خود به ایمیل ثبت شده خود در پنل کاربری های وب مراجعه کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی “تخفیف ویژه دیجی کالا برای مشترکین های‌وب” کلیک کنید.

کد تخفیف

hiweb

تخفیف ویژه دیجی کالا برای مشترکین های‌وب


# کد تخفیف 20 هزار تومانی دیجی کالا

کد تخفیف 20 هزار تومانی دیجی کالا

کد تخفیف 20 هزار تومانی به افرادی تعلق می گیرد که برای بار اول می خواهند از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا خرید کنند. شما با ثبت نام کردن در دیجیکالا و انتخاب محصولات برای خرید به صفحه مشخص کردن آدرس ارسال می روید و بعد از اون می توانید این کد را در کد تخفیف وارد نمایید و از تخفیف 20 هزار تومانی دیجی کالا بهره مند شوید. توجه داشته باشید اگر قبلا ثبت نام کرده اید ولی تا کنون خریدی انجام نداده اید که پرداختی داشته باشید می توانید از این کد استفاده کنید. پس اگر تا به حال خریدی انجام نداده اید، دست به کار شوید و از این کد تخفیف استفاده کنید.

برای استفاده کافیست کد تخفیف زیر را کپی و جهت استفاده بهتر بر بروی “ورود به دیجی کالا و استفاده از کد تخفیف 20 هزار تومانی” کلیک کنید تا به سایت دیجیکالا وارد شوید و کد را در محل مورد نظر قرار دهید.

کد تخفیف

REFU22Z41O2PE

ورود به دیجی کالا و استفاده از کد تخفیف 20 هزار تومانی


# کد تخفیف دیجی استایل

کد تخفیف دیجی استایل

با استفاده از این کد تخفیف، می توانید از 50 هزار تومان تخفیف فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی استایل برای خریدهای بالای 300 هزار تومان بهره مند شوید. برای استفاده از این تخفیف کافیست بعد از ورود و افزودن محصولات مورد نیاز به سبد خرید و قبل از پرداخت اقدام به درج کد تخفیف مورد نظر کنید. پس ابتدا کد زیر را کپی و برای دسترسی بهتر به سایت digistyle از دکمه “ورود به سایت دیجی استایل” استفاده نمایید.

کد تخفیف

DSBT

ورود به سایت دیجی استایل


# تا 25% تخفیف دیجی کالا ابزار برقی و غیر برقی

تخفیف دیجی کالا ابزار برقی و غیر برقی

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف، می‌توانید تا 25 درصد تخفیف خرید ابزار برقی و غیر برقی در فروشگاه آنلاین دیجی کالا بهره‌مند شوید. برای مشاهده انواع ابزار برقی و غیر برقی تخفیف‌دار در وبسایت دیجی کالا بر روی “ورود به بخش تخفیف خرید ابزار برقی و غیر برقی دیجی کالا” کلیک نمایید.

ورود به بخش تخفیف ابزار برقی و غیر برقی دیجی کالا


# تخفیف 70 درصدی دیجی کالا

تخفیف 70 درصدی دیجی کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف، می‌توانید تا 70 درصد تخفیف خرید از فروشگاه آنلاین دیجی کالا بهره‌مند شوید. برای مشاهده انواع محصولات تخفیف‌دار در وبسایت دیجی کالا بر روی “ورود به بخش تخفیف 70 درصدی دیجی کالا” کلیک نمایید.

برای استفاده از این پیشنهاد نیاز به کد تخفیف نیست

ورود به بخش تخفیف 70 درصدی دیجی کالا


# فروش ویژه دیجی کالا

فروش ویژه دیجی کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف، می‌توانید از تخفیف های فروش ویژه دیجی کالا بهره‌مند شوید. برای مشاهده انواع محصولات فروش ویژه تخفیف‌دار در وبسایت دیجی کالا بر روی “ورود به بخش فروش ویژه دیجی کالا” کلیک نمایید.

ورود به بخش فروش ویژه دیجی کالا


# کارت هدیه خرید از دیجی کالا

کارت هدیه خرید از دیجی کالا

شما می توانید با خرید کارت هدیه دیجی کالا آن را به دوستان و آشنایان تان هدیه دهید. و به جای خود کادو یا پول نقد این کارت می تواند جایگزین خوبی باشد. چون هدیه گیرنده می توانید با مبغلی که با کارت هدیه به او می دهید از دیجی کالا خرید کند.

ورود به بخش کارت هدیه دیجی کالا


»» چگونه کد تخفیف دیجی کالا را وارد کنیم؟

چگونه کد تخفیف دیجی کالا را وارد کنیم؟

شما بعد از ورود به سایت دیجی کالا و انتخاب محصولات مورد نیاز خود بصورت خودکار به صفحه سبد خرید منتقل می شوید و اگر می خواهید چند کالا با هم اضافه کنید می توانید برگردید و بعدا با کلیک بر روی تصویر سبد خرید که در سمت چپ بالای سایت موجود است به صفحه سبد خرید ورود پیدا می کنید. صفحه سبد خرید یا Cart اطلاعاتی چون جمع مبلغ قابل پرداخت، هزینه ارسال، امتیاز دیجی‌کلاب و همچنین می توانید تعداد محصولات انتخابی تان را در این صفحه کم یا زیاد کنید.

سبد خرید دیجی کالا

بعد از کلیک روی ادامه فرآیند خرید به صفحه ای شیوه و زمان ارسال (Shipping) وارد می شوید. در این صفحه شما باید آدرس و زمان تحویل مرسوله خودتان را انتخاب کنید. یک گزینه ای که جدیدا به این قسمت اضافه شده بخش فوری است. شما با استفاده از این بخش می توانید مرسوله خود را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید حتی زمانی که محصولات شما در چند بخش آماده شود. مثلا یکی از محصولات انتخابی شما در دیجی کالا آماده ارسال است و محصول دیگر تا دو روز آینده برای دیجی کالا ارسال می شود. شما می توانید با استفاده از بخش فوری آن محصول موجود را سریع تر دریافت کنید و محصولی که دیرتر آماده می شود را در یک ارسال جداگانه و دیر تر دریافت کنید. البته زمانی که مبلغ کل سبد خرید شما کمتر از 150 هزار تومان باشد باید برای استفاده از قسمت فوری یک هزینه جداگانه نیز پرداخت کنید.

شیوه و زمان ارسال دیجی کالا

بعد از انتخاب زمان و شیوه ارسال دکمه ادامه فرآیند خرید برای شما ظاهر می شود که می توانید به مرحله بعد بروید.

در این مرحله شما باید شیوه پرداخت خود را که یکی از سه گزینه می تواند باشد را انتخاب و بعد عملیات را انجام دهید.

افزایش اعتبار و پرداخت از کیف پول

شما می‌توانید مبلغ سفارش را با استفاده از اعتبار کیف پول خود پرداخت نمایید. در صورت لغو، مبلغ سفارش به کیف پول شما بازمی‌گردد.

پرداخت اینترنتی

با پرداخت اینترنتی، سفارش شما با اولویت بیشتری نسبت به پرداخت در محل پردازش و ارسال می شود. در صورت پرداخت ناموفق هزینه کسر شده حداکثر طی ۷۲ ساعت به حساب شما بازگردانده می‌شود.

پرداخت در محل با کارت بانکی

با انتخاب پرداخت در محل، این امکان را دارید که هزینه سفارش‌ها را هنگام تحویل و با کارت بانکی بپردازید.

قوانین پرداخت در محل با کارت بانکی:

الف) مرسولات باید کمتر از سه میلیون تومان ارزش داشته باشند.

ب) سفارش شامل تنها یک مرسوله باشد.

ج) ارسال توسط دیجی‌کالا انجام شود.

شیوه پرداخت دیجی کالا

بعد از شیوه پرداخت نوبت به کارت هدیه و کد تخفیف دیجی کالا می رسد. در اینجا شما می توانید کد هایی که در سایت دالان به شما دادیم را در قسمت کد تخفیف کپی کنید و علامت + را کلیک کنید و اگر هم کارت هدیه دارید کد آن را در قسمت کارت هدیه قرار داده و + را کلیک کنید.

بعد از این محله با کلیک بر روی دکمه پرداخت و ثبت نهایی سفارش به صفحه پرداخت منتقل می شوید و ارسال صورت می گیرد.

 

ورود به دیجی کالا


راهنمای استفاده از کد تخفیف دیجی‌کالا

در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.

ورود به دیجی کالا


»» شرایط ارسال رایگان دیجی کالا

شرایط ارسال رایگان دیجی کالا

با وارد کردن کد تخفیف هزینه ارسال خرید های بالای 100 هزار تومان دیجی کالا بصورت رایگان محاسبه می‌شود. برای ورود به وبسایت دیجی کالا و استفاده از این کد تخفیف بر روی “ورود به دیجی کالا” کلیک نمایید.

کد تخفیف

ABFD

ورود به سایت دیجی کالا


»» هزینه ارسال سوپرمارکت دیجی کالا

هزینه ارسال سوپرمارکت دیجی کالا

هزینه ارسال سوپرمارکت آنلاین دیجی برای اولین خرید بصورت رایگان می باشد. اما در خرید های بعدی مطابق قیمت های جدید دیجی کالا شما باید هزینه ارسال آن را بپردازید. پس شما می توانید برای خرید بعدی خود از کد تخفیف ارسال رایگان سوپرمارکت استفاده کنید.

ورود به دیجی کالا


»» راهنمای استفاده از سرویس پرداخت در محل دیجی‌کالا

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با این وجود، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، دیجی‏‌کالا این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آن‌ها، تهران یا یکی از شهرهای تحت پوشش تحویل اکسپرس دیجی‌کالا باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش پرداخت کنند. لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آن‌ها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند. از آن‌جا که همگی ماموران تحویل سفارش دیجی‏‌کالا دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

ورود به دیجی کالا


»» راهنمای مرجوع کردن و ضمانت تعویض دیجی‌کالا

آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های دیجی‌کالا بوده است و دیجی‌کالا در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارایه شده در وب‌سایت دیجی‌کالا، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف‌کننده برسند (مانند کالاهای گروه‌ فرهنگ و هنر، ورزش و سرگرمی، پوشاک و کفش، لوازم خانگی غیربرقی، اسباب‌بازی، عطر و ادوکلن، زیورآلات و اکسسوری، لوازم آرایشی و بهداشت و مراقبت، لوازم شخصی برقی و غیربرقی، کالاهای مصرفی مانند کارتریج و جوهر چاپگر و قطعات داخلی کامپیوتر مانند کارت گرافیک، مادربرد، پردازنده و نظایر آن، گروه فرش، لوازم مصرفی خودرو و لوازم حیوانات خانگی) دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و  مشمول ۷ روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند.

همچنین اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف دیجی‌کالا همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شده‌اند، مشمول ۷ روز ضمانت تعویض نیستند. برای سایر محصولاتی که نیاز به مهلت تست دارند، دیجی‌کالا ۷ روز  فرصت برای بازگشت درنظر گرفته است.

ورود به دیجی کالا


»» راهنمای نصب و استفاده از گارانتی لوازم خانگی دیجی‌کالا

باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، فریزر، آبسردکن، مایکروویو و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

ورود به دیجی کالا


»» آشنایی با سوپرمارکت آنلاین دیجی‌کالا

آشنایی با سوپرمارکت آنلاین دیجی‌کالا

دیجی کالا بر اساس چشم انداز خود که تبدیل شدن به مقصد اول هر خریدی است، تصمیم گرفت تا در زندگی روزمره کاربران خود حضوری پررنگ‌تر داشته باشد و کالاهایی را که کاربران هر روز به آن‌ها نیاز دارند تامین کند. فروش کالاهای تند مصرف یا همان FMCG (Fast Moving Consumer Goods) از نظر فنی و زیرساختی چالش‌های پیچیده‌تری نسبت به سایر گروه‌های محصولی دارد. به همین دلیل دیجی‌کالا به دنبال یک شریک تجاری با تجربه و موفق بود تا با کمک هم این دسته از محصولات را به بهترین شکل ممکن عرضه کنند. در نهایت «سوپرمارکت اینترنتی روکولند» به دلیل سابقه طولانی در پخش محصولات FMCG و محبوب بودن برند آن در بین مصرف کنندگان برای این همکاری انتخاب شد. با پیوستن روکولند به گروه دیجی‌کالا و گسترش زیرساخت‌ها و ایجاد ناوگان حمل‌ونقل ویژه ‌مواد غذایی در گروه دیجی‌کالا، امکان عرضه محصولات FMCG و ارسال سریع آن‌ها برای مشتریان فراهم شد. تیم ناوگان ارسال محصولات FMCG پیش از این در شرکت روکولند فعالیت داشتند و اکنون به خانواده دیجی‌کالا پیوسته‎اند.

آیا می‌توان کالای خریده شده را پس داد؟

هنگام تحویل گرفتن خرید خود می‌توانید آن‌ها را بررسی کنید و اگر تغییری در بو، ظاهر، خرابی بسته‌بندی، کیفیت محصول، تاریخ انقضا یا اختلاف قیمت درج شده روی کالا با آنچه در روی سایت وجود داشت، باید همان جا کالا را به مامور ارسال تحویل دهید؛ در واقع شرط مرجوع کردن کالاهای سوپرمارکتی بررسی و تحویل کالا به مامور ارسال کالا است. در صورت مرجوع کردن اقلامی از سبد خرید خود، چنان‌چه هزینه را به صورت اینترنتی انجام داده باشید این هزینه پس از ثبت مرجوعی شما، به حساب شما باز خواهد گشت.

چه محصولاتی در سوپرمارکت آنلاین دیجی‌کالا عرضه می‌شوند؟

مواد غذایی تازه مثل شیر، ماست، پنیر، انواع میوه و سبزیجات، گوشت مرغ و گوسفند، مواد غذایی خشک مثل حبوبات، ماکارونی، انواع کنسروها، روغن، تنقلات، مواد غیر خوراکی مثل انواع شوینده‎ها و پاک کننده‎ها جزو محصولاتی هستند که در سوپرمارکت آنلاین دیجی‌کالا عرضه می‌شوند. در این بخش دو دسته از محصولات وجود دارند؛ محصولات سوپرمارکتی و محصولات تازه یا همان Fresh. کالاهای تازه شامل لبنیات، مواد پروتئینی، میوه و سبزیجات و غذاهای منجمد و یخچالی هستند و با یک علامت سبزرنگ در کنار آن‌ها از سایر محصولات جدا شده‌اند. سایر مواد سوپرمارکتی در دسته‌بندی‌های کالاهای اساسی، صبحانه، نوشیدنی‌ها، غذاهای آماده، کنسرو، تنقلات، خشکبار و شیرینی، مواد شوینده، لوازم بهداشتی، عطر جیبی و پوشک، بهداشت و حمام کودک طبقه‌بندی شده‌اند.

خرید از سوپرمارکت دیجی کالا

5/5 - (5 امتیاز)

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا