کسب و کار اینترنتی

بهترین سایت های درگاه پرداخت واسط اینترنتی رایگان

دریافت وجه یکی از مهمترین فرآیندی است که بین شما و خریدار در یک کسب و کار اینترنتی اتفاق می افتد که این فرایند باید در یک بستر امن، راحت و قابل‌پیگیری انجام شود. مدیران کسب و کار آنلاین برای انجام این منظور دو گزینه انتخاب دارند که یا از یک بانک بطور مستقیم درگاه پرداخت اینترنتی بگیرید یا از شرکت های واسط درگاه پرداخت واسط اینترنتی رایگان دریافت کنید. همچنین بعضی از درگاه های معرفی شده به عنوان درگاه پرداخت اینترنتی شخصی نیز کاربرد دارند.

 

چرا درگاه پرداخت واسط اینترنتی

یکی از مزیت های مهمی که در درگاه پرداخت واسط اینترنتی می توان نام برد استفاده و راه اندازی آسان و سریع آن است. به این صورت که شما بدون نیاز به مدرک خاصی می توانید در سریع ترین زمان ممکن یک درگاه پرداخت اینترنتی برای مشتریان خود داشته باشید. راه اندازی سریع آن به این منظور است که شما لازم نیست که یک حساب خاص یا مدارک خاصی داشته باشید که بخواد برای آن اینماد بگیرید و بعد بتوانید یک درگاه پرداخت داشته باشید.

بله! شمابرای اینکه درگاه پرداخت مستقیم داشته باشید باید از سایت اینماد، نماد الکترونیکی دریافت کنید و بعد از آن می توانید به بانک مراجعه کرده و درگاه دریافت کنید.

در واقع یک درگاه واسط ، یک میانبر برای شماست و این شده یک مزیت.

نماد اعتماد الکترونیکی چیست؟

نشانه‌ای نمادين است که منحصراً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونيکی صادر شده و به کسب و کارهاي مجازی (کسب و کار اينترنتی و موبایل) مجاز با هدف ساماندهی، احراز هويت و صلاحيت آنها اعطا می گردد؛ اين نماد پس از بررسی درگاه‌ (وب‌سایت) و احراز هويت و صلاحيت مالک (حقيقی يا حقوقی) آن براي مدت يک سال صادر می گردد.

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

آیا نماد اعتماد الکترونیکی به کسب و کارهای فعال در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها نیز تعلق می گیرد؟

بله. در حال حاضراعطای نماد اعتماد الکترونیکی به کسب و کارهای فعال در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های مجاز نیز تعلق می گیرد. کلیه فعالان کسب و کارهای الکترونیکی در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های مجاز ، جهت ثبت نشانی فعالیت خود و آغاز فرآیند اخذ نماد اعتماد الکترونیکی می توانند با مراجعه به سامانه نمادو ایجاد حساب کاربری، اقدام به ثبت نشانی فعالیت خود در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها نمایند. همچنین کسب و کارهای دارای نماد اعتماد الکترونیکی نیز می‌توانند با ورود به پنل کاربری خود، از قسمت افزودن شناسه اقدام به ثبت نشانی فعالیت خود در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها نمایند.

> بهترین سایت های ساخت تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک

 

شرکت‌ PSP چیسـت؟

شرکت‌های PSP از جمله شرکت‌های بزرگ در حوزه پولی و مالی کشور محسوب می‌شوند که واسطه بین بانک‌ها و مشتریان تجاری بوده و عملا خدمات بانکی را برای عموم مردم پیاده سازی می‌کنند. شرکت‌های psp که در حال حاضر 12 عدد هستند که نام‌های بزرگ و کوچکی دارند؛ ولی همه آن‌ها قادر به ارائه تمامی خدمات موردنیاز کسب و کارها و مشتریان تجاری هستند.

مبنای تشکیل این شرکت‌ها بر اساس مصوبه مورخ 1383/3/30 ریاست محترم جمهوری بوده که به همه بانک‌های معتبر کشور دستور داده شد تا با شرکت‌های psp قرارداد همکاری منعقد کنند و از آن تاریخ به بعد تمامی خدمات پرداخت آن‌ها از طریق این شرکت‌ها به مشتریان ارایه شود.

psp-درگاه پرداخت واسط اینترنتی

خدمات پرداخت بانکی به خدماتی اطلاق می‌شود که از طرق مختلف، عملیات پرداخت را برای کسب و کارهای گوناگون تسهیل می‌نماید. خدمات دستگاه‌های پرداخت مانند دستگاه پوز، درگاه‌های پرداخت اینترنتی، اپلیکیشن‌های پرداخت و… از جمله خدمات پرداختی است که توسط شرکت‌های psp به مشتریان عرضه می‌شود.

شرکت‌های psp با یک بخش سوم به نام شاپرک نیز طرف هستند که این بخش نیز متعلق به نظام بانکی کشور بوده و سهامداران آن نیز بانک‌های خصوصی و دولتی کشور هستند.

psp-درگاه پرداخت واسط اینترنتی

شرکت‌های مذکور معمولا با پذیرنده کارت‌ها روبرو هستند و تقریبا می‌توان گفت که ارتباط خاصی با دارنده کارت ندارند و طرف مقابل دارنده کارت، بانک‌های خصوصی و دولتی کشور هستند. به طور کلی شرکت‌های psp با واسطه‌گری بین بانک‌ها و پذیرندگان که ارایه کننده خدمت هستند، باعث می‌شوند تا مشتری برای خرید خدمات یا کالا از پذیرنده امکان پرداخت راحت داشته باشد و اسکناس از معاملات حذف گردد.

منبع: آیتی رسان

.

درگاه پرداخت اینترنتی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در اینجا و قبل از معرفی درگاه ها شما باید در مورد یکسری از کارکرد های این شرکت های واسط اطلاع داشته باشید که با بیشتر دارا بودن هر کدام از این ویژگی ها، آن درگاه پرداخت اینترنتی را از بقیه متمایز می کند. و همین ویژگی ها هستند که این شرکت های واسط را توانسته در لیست بهترین سایت های درگاه پرداخت واسط اینترنتی رایگان قرار دهد. در ادامه ویژگی های که باعث می شود تا یک درگاه اینترنتی را از بقیه متمایز کند را توضیح خواهیم داد.

بدون نیاز به مجوز

یکی از مزایای مهم در درگاه های پرداخت واسط امکان استفاده از درگاه اینترنتی بدون نیاز به مجوز است. شما برای استفاده از درگاه های واسط فقط باید مراحل احراز هویت شرکت واسط را طی کنید که شامل ارسال مشخصات فردی و بانکی و نیز ارسال اسکن شناسنامه،کارت ملی و عکس می باشد.

بعد از اینکه این مرحله را گذراندید و برای تیم پشتیبانی درگاه واسط مدارک ارسال شد باید منتظر تایید مدارک باشید و بعد از تایید یک کد API درگاه پرداخت برای شما در ارسال می شود که براساس دامنه و سایت شماست. بعد از دریافت API شما باید با توجه به سیستم مدیریت محتوا سایت خود برنامه مرتبط با آن را از سایت دانلود کرده و در سایت خود نصب و یا جایگذاری نمایید. بعد از نصب افزونه یا قرار دادن کد درگاه، کد API را در آن قرار می دهید و بعد از آن می توانید از درگاه آنلاین خود استفاده نمایید.

زمان فعالسازی و تایید مدارک

در قسمت قبل ما گفتیم که شما برای گرفتن یک درگاه پرداخت واسط آنلاین نیازی به گرفتن مجوز نیست. پس زمانی که مجوز نیاز نباشد یعنی زمان کمتر صرف می کنید. شما به راحتی و با مراجعه به یکی از بهترین سایت های درگاه پرداخت واسط اینترنتی رایگان که در اینجا معرفی کردیم و بعد از طی کردن مرحله تایید هویت و در سریع ترین زمان ممکن درگاه را تهیه نمایید. پس در اینجا زمان فعالسازی درگاه یک معیار برای ماست چون نیاز نیست که به بانک مراجعه کنید و آن پروسه سخت بانکی و همچین تایید سایت اینماد و نماد گرفتن را طی کنید و در طی چند ساعت یک درگاه پرداخت آنلاین دارید.

تسویه حساب روزانه

تسویه حساب در درگاه های واسط یک امر مهم و حیاتی است. به این منظور که شما در فروشگاه خود فروش کالایی را بصورت واسطه دارید و برای تهیه آن باید پول نقد داشته باشید تا بتوانید محصول را تهیه کنید بطور مثال فروشندگان گوشی همراه که قیمت را با دلار و در روز حداقل دو لیست قیمت متفاوت می دهند تسویه حساب سریع و روزانه بسیار مهم است.

پس با توجه به فروشگاه اینترنتی شما این موضوع می تواند متغییر باشد ولی شما باید این موضوع را به عنوان یک مزیت برای درگاه ها مدنظر داشته باشید چرا که بعضی از درگاه ها تسویه حساب بصورت روزانه ندارند و حداقل زمان 48 ساعت می باشد.

تسویه حساب از نوع کارت به کارت و پایا

تسویه حساب در درگاه‌های واسط به دو روش پایا و کارت به کارت صورت می‌گیرد.

– تسویه حساب به روش پایا

در این روش از شما هیچ کارمزدی گرفته نمی شود چرا که بانک کارمزدی نمی گیرد ولی تنها مشکلی که دارد باید حتما در روز های کاری و ساعات اداری باشد تا این عمل امکان پذیر باشد و همچنین زمانی که از طریق درگاه واسط عملیات پرداخت صورت می گیرد معمولا چند ساعت بعد بانک برای شما پول را واریز کند.

– تسویه حساب به روش کارت به کارت

در این نوع از تسویه حساب شما محدودیتی از لحاظ زمان ندارید. اما در این روش از شما مبلغ 500 تومان از مبلغ تسویه حساب کسر می کنند. و خوبی این روش این است که شما در هر زمان، حتی در روز های تعطیل هم امکان تسویه حساب را به سرعت و در کمترین زمان را دارید.

درگاه مستقیم پرداخت آنلاین

اگر از درگاه های پرداخت واسط تا به حال استفاده کرده باشید حتما متوجه شدید زمانی که برای پرداخت مبلغی برای خرید از یک سایت به صفحه پرداخت هدایت می شوید در آن صفحه اطلاعات ان سایت نیست و به جای آن اطلاعات آن درگاه واسط می باشد. یا در زرین پال این موضوع به شکل دیگر می باشد. وقتی شما در پنل کاربریتون در زرین پال درخواست درگاه پرداخت رو میدید، وب گیت (درگاه عادی زرین پال) برای شما فعال میشه و مشتریان شما در زمان خرید وارد صفحه زرین پال میشن. در اونجا چندین حالت پرداخت وجود داره که نمونه اون امکان پرداخت از طریق USSD، کارت های شتاب، اپلیکیشن موبایل و تجارت پی هست. این روش های پرداخت به مرور زمان در حال افزایش هستند.

اما مشتریانی هستند که دوست ندارن این صفحه رو به مشتریان خودشون نشون بدن و بیشتر دوست دارن مشتریان یک راست برن سر اصل مطلب! پول رو بده و محصول رو تحویل بگیرن. حالا زرین پال برای این موضوع چیکار کرده؟ راه حل زرین پال برای این دسته از کاربران استفاده از زرین گیت هست. زرین گیت (درگاه اختصاصی) در پنل کاربری به صورت آنی فعال میشه و بسته به تعداد تراکنش های موفق کاربر در ۳۰ روز گذشته هزینه اون بین ۰ تا ۲۰ هزار تومان خواهد بود.

ارائه درگاه پرداخت اختصاصی (امکان ساخت فرم پرداخت با مبلغ دلخواه)

این مورد بیشتر برای افرادی خوب است که در شبکه های اجتماعی کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کرده اند. شما با درگاه پرداخت اختصاصی به راحتی می توانید مشتریان خود را برای پرداخت هزینه محصولات یا خدمات شما در شبکه های اجتماعی به این صفحه اختصاصی راهنمایی کنید تا بتوانند با وارد کردن مشخصاتی که شما قبلا مشخص کردید و مبلغ کالا یا خدمات شما اقدام به پرداخت اینترنتی کنند. شما یک نمونه آن را می توانید در تصویر زیر ببینید.

درگاه پرداخت واسط آیدی پی

ساخت لینک پرداخت با مبلغ های مشخص

یک دیگر از مزایای درگاه واسط استفاده از لینک پرداخت است. در این مورد شما می توانید در در کانال های تلگرامی و اینستاگرامی خود که اقدام به فروش کالا می کنید برای هر کالای خود یک لینک پرداخت با مبلغ مشخص ایجاد نمایید تا اشتباهی در وارد کردن قیمت رخ ندهد. فرق خدمت لینک پرداخت با صفحه پرداخت شخصی در ثابت بودن قیمت است که بیشتر در کسب و کار هایی که اقدام به کسب درآمد از شبکه های اجتماعی می کنند کاربرد دارد. نمونه لینک پرداخت مدیر فروش را می توانید در عکس زیر ببینید.

ساخت لینک پرداخت با مبلغ های مشخص

مورد دیگری که می توان در مورد این ویژگی بیان کرد امکان تغییر لوگو، درج توضیحات محصول و مشخص کردن موارد ضروری در اطلاعات دریافتی مثل نام و نام خانوادگی، موبایل و ایمیل است.

 

پشتیبانی از زبان برنامه نویسی سایت شما

یکی دیگر از بهترین ویژگی های این درگاه های واسط امکان برقرای راحت بین درگاه و کسب و کار اینترنتی شماست. شما به راحتی می توانید با پلاگین ها و یا ماژول هایی که این سایت ها در اختیار شما می گذارند این ارتباط را برقرار نمایید بدون هیچ گونه کدنویسی.

فرق نمی کند فروشگاه شما با ووکامرس، مجنتو، پرستاشاپ، اپن کارت و … ساخته شده باشد سایت های درگاه واسط اینترنتی این مشکل را برای شما حل کرده اند که بتوانید به راحتی و در کمترین زمان این ارتباط را برقرار سازید و البته رایگان.

این زمانی نمود پیدا می کند که شما درگاه مستقیم می خواهید بگیرید علاوه بر هزینه های مجوز و بانک باید برای ارتباط درگاه با سایت یا افزونه های آماده را خریداری نمایید و یا اینکه برنامه نویس برای شما بنویسد.

 

پشتیبانی 24 ساعته

پشیتبانی در همه نوع کسب و کاری از مهمترین عوامل است. در اینجا هم سعی کردیم به این نکته تا جایی که امکان دارد بررسی کنیم و در بهترین سایت های درگاه پرداخت اینترنتی هیچکدام مشکل پشتیبانی را نداشته باشند. در یک کسب و کار اینترنتی که 24 ساعته می باشد و تعطیلی ندارد پس باید از یک درگاه استفاده کنید تا حد امکان 24 ساعته باشد تا اگر پرداخت در فروشگاه اینترنتی شما با مشکل مواجه شد در سریع ترین زمان ممکن آن را درست کرد.

> 10 تکنیک افزایش بازدید سایت


بهترین سایت های درگاه پرداخت واسط اینترنتی رایگان

 

درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال

درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال

زمانی که پرداخت آنلاین در ایران پدیده‌ای نوپا محسوب می‌شد و داشتن درگاه پرداخت اینترنتی برای شروع یک کسب‌و‌کار آنلاین با دشواری همراه بود، استارت‌آپی به نام زرین‌پال برای ایجاد یک فضای ایمن و قابل اعتماد میان فروشندگان اینترنتی و خریداران، با ارائه‌ی درگاه پرداخت اینترنتی در کمترین زمان و ساده‌ترین حالت ممکن شروع به فعالیت کرد. از فروردین ۱۳۸۹ تا به امروز اتفاقات تلخ و شیرین، تغییرات بزرگ و کوچک، بالا و پایین‌های فراوان و ناملایمتی‌ها و مهربانی‌های بسیار رخ داده است تا زرین‌پال به عنوان اولین پرداخت‌یار ایران پرچمدار دانش بنیان حوزه‌ی فینتک و مورد اعتماد فعالان وب فارسی و تجارت الکترونیک باشد.

آزمایشگاه زرین پال

در این درگاه پرداخت واسط قسمتی دارد به نام آزمایشگاه که به شما کد ها و افزونه های مختلفی معرفی می کند. یکی از ویژگی های خوب زرین پال ، داشتن کد ها اختصاصی است که شما می توانید با توجه به زبان برنامه نویسی شده سایت خود از این کد ها استفاده کنید. بطور مثال شما در قسمت افزونه های وردپرس زرین پال افزونه فرم پرداخت وردپرس هست. با این ماژول که برای وردپرس آماده شده به سادگی می توانید یک بخش حمایت مالی درون سایت خودتون ایجاد کنید و به سادگی آن را مدیریت کنید.

درگاه پرداخت اینترنتی زرین پالداشتن یک درگاه پرداخت اینترنتی زمانی کافیست که چندین درگاه روی آن فعال باشد تا بتوان هوشمندانه از آنها بهره برد. درگاه پرداخت اینترنتی زرین‌پال با اتصال به تمام PSPها، کسب‌و‌کار آنلاین شما را به دنیایی از فناوری‌های مالی وارد می‌کند.

 

زرین لینک

زرین لینک یک لینک پرداخت است که می‌توان برای یک محصول با قیمت مشخص تعریف و استفاده کرد که بیشتر قابل استفاده در شبکه‌های اجتماعی، بلاگ‌ها، انجمن‌ها و… است.

لینک شخصی

لینک شخصی می‌تواند مانند یک دستگاه کارتخوان عمل کند و هر مبلغی توسط دیگران برای شما واریز شود. به جای دردسرهای کارت به کارت کردن پول، می‌توان از لینک شخصی استفاده کرد و آن را برای دیگران ارسال کرد.

زرین کارت

زرین‌کارت یک کارت بانکی با تمام ویژگی‌های یک کارت عابربانک است که داشتن این کارت بانکی برای کاربران زرین‌پال و تسویه حساب به زرین‌کارت مساوی است با نصف شدن کارمزد آنها و سریع‌تر شدن مدت زمان لازم برای تسویه حساب.

زرین گیت (درگاهی اختصاصی به نام وبسایت شما)

وقتی شما در پنل کاربریتون درخواست درگاه پرداخت رو میدید، وب گیت (درگاه عادی زرین پال) برای شما فعال میشه و مشتریان شما در زمان خرید وارد صفحه زرین پال میشن. در اونجا چندین حالت پرداخت وجود داره که نمونه اون امکان پرداخت از طریق USSD، کارت های شتاب، اپلیکیشن موبایل و تجارت پی هست. این روش های پرداخت به مرور زمان در حال افزایش هستند و زرین پال تمام هدفش از ایجاد این صفحه کم کردن فرآیند پرداخت، ساده تر کردن و البته شیرین تر کردن اون برای مشتریان شماست.

اما مشتریانی هستند که دوست ندارن این صفحه رو به مشتریان خودشون نشون بدن و بیشتر دوست دارن مشتریان یک راست برن سر اصل مطلب! پول رو بده و محصول رو تحویل بگیرن. حالا زرین پال برای این موضوع چیکار کرده؟ راه حل زرین پال برای این دسته از کاربران استفاده از زرین گیت هست. زرین گیت (درگاه اختصاصی) در پنل کاربری به صورت آنی فعال میشه و بسته به تعداد تراکنش های موفق کاربر در ۳۰ روز گذشته هزینه اون بین ۰ تا ۲۰ هزار تومان خواهد بود.

بعد از اینکه زرین گیت فعال میشه لازم هست تغییری هم از سمت وبسایت شما اعمال بشه.

 

تسویه حساب در زرین پال

کاربران جدید زرین‌پال پس از عضویت می‌توانند پایداری سرویس‌های متنوع زرین‌پال را بیازمایند و در ماه اول به صورت کاملا رایگان و بدون کسر کارمزد تسویه حساب کنند. در ادامه لیست تعرفه‌های زرین‌پال در هنگام تسویه حساب با رویه‌ی زیر دنبال خواهد شد

تسویه حساب در زرین پال

مبالغ تمام تراکنش‌های صورت گرفته از طریق درگاه پرداخت شما وارد کیف‌پول شما در زرین‌پال می‌شود.

هر زمان که نیاز به تسویه‌ حساب باشد، درخواست تسویه حساب می‌تواند به حساب بانکی شما صورت گیرد یا به زرین‌کارت شما که طبق جدول بالا هنگام تسویه حساب مقدار کارمزد مشخص شده از کل مبلغ تسویه شده کسر می‌گردد.

اگر کاربر سطح نقره‌ای باشید زمان انتقال وجه بین ۱ تا ۴ روز کاری می‌باشد و اگر کاربر سطح طلایی باشید، انتقال وجه بین ۱ تا ۲ روز کاری صورت می‌گیرد که همواره سعی ما برای تسویه حساب کمترین زمان ممکن است.

البته ناگفته نماند که زمان انتقال وجه برای کاربران دارای زرین‌کارت هنگام تسویه حساب و مبلغ ۳ میلیون تومان در هر روز یک بار آنی و مابقی تراکنش‌ها از یک دقیقه تا ۱۲ ساعت است.

در صورت تسویه حساب به زرین‌کارت اگر از قابلیت سه‌شنبه‌های طلایی استفاده کنید کاملا رایگان و بدون کارمزد انتقال وجه صورت می‌گیرد و زمان تسویه حساب در حالت سه‌شنبه‌های طلایی سه‌شنبه پیش رو خواهد بود. لازم به ذکر است که سه‌شنبه‌های طلایی از دوشنبه ساعت ۱۲ ظهر تا سه‌شنبه شب غیرفعال می‌شود.

تسویه حساب پایه زرین‌پال به کارت بانکی

در این حالت کارمزد ۱٪ می‌باشد و زمان تسویه حساب برای کاربران نقره‌ای ۱ تا ۴ روز کاری و برای کاربران طلایی از ۱ تا ۲ روز کاری است.

تسویه حساب پایه زرین‌پال به زرین کارت

در این حالت کارمزد نیم درصد می‌باشد و زمان انتقال وجه هنگام تسویه حساب تا مبلغ ۳ میلیون تومان در هر روز، یک بار به صورت آنی و مابقی تراکنش‌ها تا مبلغ ۵ میلیون تومان از یک دقیقه تا ۱۲ ساعت است..

توجه : در زرین‌پال چهار سطح عضویت وجود دارد. در ابتدا وقتی در زرین‌پال ثبت‌نام می‌کنید سطح عضویت شما جدید است که برای استفاده از امکانات و سرویس‌های زرین‌پال باید سطح عضویت خود را به نقره‌ای ارتقاء دهید. ارتقاء به سطح عضویت نقره‌ای به معنی شروع استفاده از سرویس‌های زرین‌پال است. برای عضویت شما باید اسکن رنگی از کارت ملی و شناسنامه را ارسال فرمایید.

مزایا و معایب درگاه پرداخت واسط زرین پال

 • ارائه کارت عابربانک اختصاصی (زرین کارت)
 • بیش از 65000 پذیرنده از این درگاه استفاده می کنند
 • تسویه حساب در ماه اول به صورت کاملا رایگان و بدون کسر کارمزد
 • تسویه حساب بدون کارمزد در سه شنبه های طلایی
 • انتقال وجه داخلی بین کیف‌پول‌های شخصی و دیگر کاربران زرین‌پال
 • درگاه مستقیم پرداخت آنلاین
 • زرین لینک
 • ارائه درگاه پرداخت اختصاصی با نام کسب و کارتان
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • متنوع‌ترین پلاگین‌ های پرداخت
 • از مشتریان زرین پال می توان به مدیر سبز ، سینما تیکت و پیمنت 24 اشاره کرد
 • افزونه‌ پرداخت برای وردپرس، جوملا و فروشگاه‌سازهای مختلف
 • پرداخت برای شبکه‌های اجتماعی
 • اپلیکیشن موبایل
 • دریافت هزینه اضافی برای زرین گیت که ماهیانه  از 0 تا 20 تومان می باشد
 • دریافت هزینه بابت پیامک های اطلاع رسانی که هر پیامک 40 تومان می باشد

ورود به سایت زرین پال


درگاه پرداخت اینترنتی آیدی پی

درگاه پرداخت اینترنتی واسط آیدی پی

آیدی پی بیشتر برای اشخاصی مناسب است که دارای وب سایت نیستند و برای کسب و کار اینترنتی دیگر خود نیازمند به درگاه پرداخت اینترنتی هستند.

آیدی پی یکی از محصولات شرکت وب کاران ایمن است. وب کاران ایمن با تجربه‌ای بیش از 10 سال در طراحی و پیاده سازی پروژه‌های پیچیده و موفقی که در رزومه کاری خود دارد به یکی از مجموعه‌های با اعتبار و خلاق در صنعت آی‌تی کشور تبدیل شده است. وب کاران مجموعه‌ای چابک، ایده پرداز و به‌روز است که توانسته در طول سال‌ها فعالیت رو به رشد خود با تلفیق و به کارگیری نرم افزارها و فریم ورک‌های متن باز، راهکارهای جدیدی برای توسعه آی‌تی خلق کند و روال اعتمادسازی با مشتریانش را تداوم بخشد.

آیدی‌ پی چیست؟

آیدی پی یک سیستم درگاه پرداخت شخصی و کارت خوان مجازی است. با آیدی پی همیشه و همه جا به راحتی و تا سقف 50 میلیون تومان پول واریز و دریافت کنید. حساب خود در هر بانکی را تبدیل به آیدی پی کنید و برای دریافت پول به جای شماره کارت یا شماره شبا آیدی پی خود را به دیگران بدهید.

بهترین و راحت ترین راه جهت دریافت پول، مناسب برای شرکت ها، نمایندگی های بیمه، صندوق های وام خانگی، مدیران ساختمان، کترینگ ها، فروشندگان کالا و خدمات.

شما با ایجاد یک حساب کاربری در آیدی پی و داشتن یک صفحه پرداخت شخصی با آدرس منحصر به فرد، از این به بعد می‌توانید برای مشتریانتان یک لینک ارسال نمایید که مشتری با کلیک بر روی آن به صفحه فروشگاه شما هدایت شده و بعد از پرداخت، وجه به حساب شما واریز و پیامکی برای طرفین ارسال می‌شود.

مثلا من در هنگام ثبت نام در سایت IDPay.ir نام کاربری ehsan را برای خودم انتخاب می‌کنم.

حالا من دارای یک درگاه پرداخت شخصی به آدرس IDPay.ir/ehsan و یک فروشگاه الکترونیک به آدرس IDPay.ir/ehsan/shop هستم که هر کسی با وارد شدن به این صفحه می‌تواند هر مبلغ دلخواه را به من پرداخت کند. به همین راحتی !!!

آیدی پی چگونه کار میکند؟

مشتری شما پس از ورود به درگاه شما و وارد کردن مبلغ و اطلاعات لازم ، با رفتن به صفحه “سامانه معتبر بانکی” و اتمام عمیات پرداخت (که همانند سایر خریدهای اینترنتی است) پول را به حساب شما واریز خواهد کرد.

 

چرا باید از آیدی پی استفاده کنیم؟

باتوجه به روند سخت و پیچیده پرداخت ها برای شرکت ها و استارت آپ های کوچک، ما با ارائه سرویس آیدی پی سعی بر آن داریم که شما در سریع ترین زمان ممکن بتوانید هزینه ها را از مشتریان تان دریافت نمایید. در ضمن بی نیاز از داشتن وب سایت شما میتوانید درگاه پرداخت اختصاصی داشته باشید.

تمام افرادی که حساب بانکی دارند نیز میتوانند با تبدیل شماره 26رقمی شبا و شماره 16رقمی کارت خود به یک آیدی کوچک و اختصاصی به نام خود ، از فناوری های روز آیدی پی در تسهیل روند دریافت پول از طرف حسابهایشان لذت ببرند.جالب است بدانیم که هنگام پرداخت وجه به درگاه شما ، پیامکی برای پذیرنده ارسال میشود همراه با مبلغ و نام پرداخت کننده که خدمات پیامکی آیدی پی هم کاملا رایگان وبدون هزینه است.

 

برای استفاده از آیدی پی چه مقدار هزینه باید پرداخت کنم؟

استفاده از کلیه خدمات آیدی پی در بخش “درگاه پرداخت شخصی” برای کسانی که در آن حساب کاربری ایجاد می کنند و پذیرنده خدمات آیدی پی هستند رایگان است.در بخش “وب سرویس” کارمزد آیدی پی 1درصد می باشد که حداقل آن 100تومان و حداکثر 1500تومان است.

 

برای استفاده از آیدی پی در چه بانک هایی باید حساب داشته باشم؟

برای استفاده از آیدی پی و دریافت وجه، فرقی نمی کند که شما و پرداخت کننده شما در چه بانکی حساب دارید. در هرکدام از بانک های کشور و هر نوع حسابی (جاری، پس انداز، سپرده و …) که داشته باشید می توانید از آیدی پی استفاده کنید. فقط کافی است که شماره شبای حساب خود را داشته باشید.

ربات تلگرام آیدی پی

با استفاده از این ربات به راحتی میتوانید گزارش واریز، موجودی، 7 تراکنش آخر و … را در تلگرام خود دریافت کنید.

بازاریابی و کسب درآمد آیدی پی

در صفحه پروفایل، کد معرف و لینک معرفی شما قرار دارد که میتوانید آنها را به دیگران و دوستان تان بدهید تا از طریق آن ثبت نام کنند. از این پس هر کاربری که بصورت مستقیم از طریق شما معرفی شده و ثبت نام کرده، هر تراکنشی که از طریق آیدی پی دریافت کند، 10% از کارمزد آیدی پی به شما تعلق میگیرد یعنی به ازای هر تراکنش، 50 تومان به حساب شما واریز میشود.

تا کی من از آیدی پی پورسانت میگیرم؟

از تاریخ ثبت نام کاربری که شما معرفی کردید به مدت شش ماه، هر تراکنشی که وی از طریق آیدی پی دریافت کند، شما پورسانت دریافت میکنید. پس حتما راهنمایی های لازم را به شخصی که معرفی کرده اید، بگویید تا وی سریعتر پروفایل و مدارکش را تکمیل و درگاهش را ایجاد نماید تا بتوانید درآمد بیشتری کسب کنید.

درگاه پرداخت واسط آیدی پی

 

مزایا و معایب درگاه پرداخت واسط آیدی پی

 • تبدیل شماره کارت یا شبا به آیدی
 • جابه جایی وجه تا 50 میلیون تومان
 • کف انتقال وجه 1,000 تومان
 • ساخت لینک پرداخت
 • ساخت فروشگاه کالا و فایل
 • پلاگین و افزونه های پرداخت
 • ربات تلگرام آیدی پی

ورود به سایت آیدی پی


درگاه پرداخت اینترنتی نکست پی

درگاه پرداخت اینترنتی نکست پی

نکست پی یکی از واحد های کارآفرین کشور محسوب می‌شود و توسط شرکت رهجویان ارتباطات جاوید آرپا به شماره ثبت ۳۰۰۴۹ و شماره ملی ۱۴۰۰۵۸۱۷۷۱۸ که یک شرکت دانش بنیان و کارآفرین محسوب می‌شود ، مدیریت می‌گردد. این واحد تحت لیسانس و زیرمجموعه ی گروه آرپا لینکس – شرکت رهجویان ارتباطات جاوید آرپا می‌باشد. تحقیقات اولیه‌ی نکست‌پی از تابستان ۱۳۹۴ خورشیدی آغاز شد و فازهای تامین زیرساخت ، تامین شبکه ، تامین سرورها ، تحقیقات پایگاه داده ، برنامه‌نویسی ، تست‌های سیستمی ، تست‌های امنیتی و طراحی پلاگین‌ها در مدتی نزیک به یک سال انجام شد و با موفقیت به پایان رسید.

نکست‌پی در تاریخ ۱۳ تیر ۱۳۹۵ موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت شد. نکست‌پی با شرکت‌های سداد، ایران کیش و به‌پرداخت ملت که همگی زیر نظر “سامانه شاپرک بانک مرکزی ایران” فعال هستند، قرارداد دارد. نکست‌پی دارای بیش از ۱۸ سرور در دیتاسنتر های OVH فرانسه و RedStation انگلستان و XLHost آمریکا می‌باشد.

نکست‌پی از خرداد ۱۳۹۵ موفق شد پس از تمامی مراحل ، راه‌اندازی رسمی خود را اعلام کند.

نکست‌پی هم اکنون با بیش از ۵ بانک و شرکت PSP قرارداد دارد ، شرکت‌های پرداخت الکترونیک سامان ، پارسیان ، پاسارگاد ، به‌پرداخت ملت و مبنا کارت از جمله بانک‌ها و شرکت‌های طرف قرار داد با نکست‌پی هستند. شما به راحتی می‌توانید هر کدام از این بانک‌ها یا شرکت‌ها را که مایل هستید ، به عنوان مجری پرداخت انتخاب کنید.

در نکست‌پی حتی در صورت اشکال در سیستم‌های بانکی و شاپرک ، تراکنش شما انجام خواهد شد. سیستم ما به طور هوشمند ، در صورت بروز اختلال در یک بانک ، فورا تراکنش را به یک بانک دیگر منتقل می‌کند. بنابراین احتمال اینکه شما با مشکلاتی نظیر قطعی و اختلال و… مواجه شوید نزدیک به صفر است.

تمامی تسویه حساب‌های شما در کمتر از ۲۴ ساعت انجام می‌شود. در نکست‌پی بر خلاف دیگر سرویس‌ها ، روزهای تعطیل یا غیر تعطیل فرقی ندارد. در همه روزها تسویه حساب به شکل منظم و سریع انجام می‌شود.

نکست‌پی همیشه در حال توسعه و نوآوری است. کدها ، امکانات و خدمات نکست‌پی همواره در جهت ایمن سازی و در عین حال ساده کردن عملیات پرداخت ، در حال توسعه و گسترش است. نکست‌پی با دارا بودن بیش از ۱۸ سرور در ۳ دیتاسنتر بزرگ و مطمئن جهان و شبکه‌ای با تکنولوژی‌های پیشرفته و بومی در خدمت شماست.

در آزمایشگاه فنی نکست‌پی تلاش ما بر این است که برای تمامی کسب و کارها ، به راحتی هر چه تمام‌تر امکانات فنی اتصال به درگاه را فراهم کنیم. ما با تولید و برنامه نویسی انواع ماژول‌ها و پلاگین‌های آماده برای CMS‌ها و سیستم‌های مدیرت محتوا و اسکریپت‌های مختلف به طور رایگان شما را برای اتصال فنی به درگاه کمک می‌کنیم.

مزایا و معایب درگاه پرداخت واسط نکست پی

 • پذیرندگان جدید تا ۴۵ روز پس از تاریخ ثبت نام معاف از پرداخت کارمزد هستند
 • پس از ۴۵ روز استفاده رایگان از امکانات نکست پی ، کارمزد عمومی به ازای هر تراکنش فقط ۱% خواهد بود
 • تسویه حساب ها از ۹ صبح الی ۲۱ به طور فوری انجام میشود
 • هیچ هزینه ای بابت تسویه حساب های پایا کسر نمی شود
 • تسویه حساب از نوع کارت به کارت ۵۰۰ تومان کارمزد بانکی دارد
 • امکان کسب درآمد از نکست‌پی (30 درصد پورسانت)
 • عدم ارائه درگاه پرداخت مستقیم

ورود به سایت نکست پی

> کسب درآمد دلاری از فایور


 

درگاه پرداخت اینترنتی پردانو

درگاه پرداخت اینترنتی پردانو

سایت پردانو نیز در لیست بهترین سایت های درگاه پرداخت واسط اینترنتی رایگان قرار گرفته است. این شرکت با شماره ثبت 1383 همواره در تلاش است تا با ارائه سامانه های تخصصی به مدیران وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی، موجب گسترش روز افزون توسعه وب سایتهای کارآمد و ارزشمند در کشور عزیزمان ایران گردد. پردانو یکی از خدمات شرکت تجارت الکترونیک میهن ویژن می باشد. این سامانه در جهت توسعه وب ایران و تولید یک سامانه تخصصی و جامع در زمینه پرداخت های اینترنتی به وجود آمده است.

ایجاد این سامانه به منظور خدمات دهی هرچه تخصصی تر و در عین حال آسانتر به تمامی کاربران ایرانی صورت پذیرفته و بزرگترین هدف سامانه این است که خدمات ارائه شده با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه ارائه گردد.

 

تعرفه خدمات پردانو

تعرفه خدمات پردانو

این درگاه به علت زیر تا اطلاع ثانوی غیر فعال می باشد

در راستای وضع قوانین جدید از سوی بانک مرکزی مبنی بر دریافت موافقت نامه پرداخت یاری برای درگاه های پرداخت واسط، تا زمان دریافت این موافقت نامه از سوی شرکت شاپرک، از ارائه ی درگاه پرداخت به پذیرندگان متقاضی معذور خواهیم بود. بدیهیست تا آن زمان امکان ثبت نام برای پذیرندگان جدید نیز وجود نخواهد داشت.

 

مزایا و معایب درگاه پرداخت واسط پردانو

 • اتصال همزمان به 10 درگاه بانکی
 • ربات تلگرامی پردانو
 • پردانو برنده انتخاب مردمی در جشنواره وب ایران
 • درگاه پرداخت رایگان برای وبسایت های دارای نماد اعتماد الکترونیکی
 • درگاه پرداخت شخصی
 • درگاه پرداخت درون برنامه ای
 • تاخیر در تسویه حساب

ورود به سایت پردانو


 

درگاه پرداخت اینترنتی پی‌پینگ

درگاه پرداخت اینترنتی پی‌پینگ

.

تعرفه‌های پی‌پینگ

تعرفه‌های پی‌پینگ تعرفه‌های پی‌پینگ

مزایا و معایب درگاه پرداخت واسط پی‌پینگ

 • آیتم مالی، فروش اینترنتی محصولات و خدمات
 • فاکتور آنلاین
 • فاکتور زمانبندی شده
 • صفحه اختصاصی دریافت پول
 • درگاه پرداخت اختصاصی با نام و لوگوی کسب‌و‌کار شما
 • کسب دسترسی از کاربران بر بستر استاندارد oAuth2.0
 • افزونه‌های پرداخت آنلاین پی‌پینگ
 • پی‌پینگ دانش بنیان است

ورود به سایت پی‌پینگ


 

درگاه پرداخت اینترنتی پرداخت واسط

درگاه پرداخت اینترنتی پرداخت واسط

امروزه برای اکثر افراد استفاده از درگاه امری روزمره شده است ؛ پس چرا شما صاحب درگاه پرداخت آنلاین نباشید و بتوانید بسیار ساده تر از قبل نسبت به دریافت پول از مشتریانتان اقدام کنید ؟ پرداخت واسط ارائه دهنده مجموعه ای از راهکارهاست که بر مبنای آن کسب و کارهای معتبر غیر آنلاین می توانند صاحب درگاه پرداخت آنلاین شوند ، مطمئن باشید این مساله برای مشتریان شما بسیار لذت بخش تر خواهد بود ، تا اینکه مجبور باشند برای پرداخت پول به شما در شهر به دنبال دستگاه ATM بگردند.

اگر دارای شرکت و کسب کار معتبری هستید ، می توانید با ثبت نام در سایت مراحل ساده دریافت درگاه را آغاز کنید . جهت ثبت نام فرم مربوطه را پر کنید ، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار می نمایند تا با کمک هم ، ارسال مدارک تایید هویت تجاری خود را انجام دهید ، و مابقی کار را به عهده ما بسپارید . پس از تایید اعتبار مدارک و قرارداد و تنظیم شماره حساب شما بر روی درگاه امکان استفاده از درگاه برای شما فراهم خواهد شد .

مزایا و معایب درگاه پرداخت واسط پرداخت واسط

 • اتوماسیون پرداخت پیشرفته
 • تسویه حساب آنی به بانک مورد نظر شما
 • سه ماه رایگان و بدون کارمزد
 • ارسال اطلاعات پرداخت به مشتری
 • اتوماسیون پیگیری واریز وجه
 • ارسال اتوماتیک لینک پرداخت از طریق ایمیل ، پیامک و تلگرام
 • تسویه مستقیم به حساب شما

 

ورود به سایت پرداخت واسط


 

درگاه پرداخت اینترنتی آقای پرداخت

آقای پرداخت به عنوان یک مجموعه زیر نظر شرکت وب میزبان گیل به شماره ثبت 21486 در حال فعالیت می باشد ، که در زمینه تجارت الکترونیک و سامانه انتقال وجه الکترونیکی در حال ارائه خدمات است،این مجموعه در اردیبهشت 1397 شروع به فعالیت کرده و تا این لحظه توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کرده و از نظر پشتیبانی و سرویس دهی به کاربران بدون هیچ مشکلی فعالیت کند،به امید موفقیت در این راه…

سیستم درگاه آقای پرداخت جهت ایجاد بستری برای پرداخت های آنلاین برای فروشنده و خریدار در فضای مجازی و نقل و انتقال آنلاین ایجاد شده و در این راستا با اهداف بلند مدت و نیروی انسانی ماهر امیدوار است بهترین خدمات و کیفیت بالا را برای کاربران فراهم سازد.

آقای پرداخت با هدف توسعه پرداخت الکترونیکی در فضایی کاملا امن و مطمئن ، با رعایت استانداردهای قانونی و پروتکل‌های امنیتی ، بستری پایدار و مطمئن را برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک فراهم نموده است. شما می‌توانید به طور همزمان از چندین درگاه بانکی برای پذیرش پرداخت‌های آنلاین مشتریان خود بهره ببرید.

ایجاد این سامانه به منظور خدمات دهی هرچه تخصصی تر و در عین حال آسان تر به تمامی کاربران ایرانی صورت پذیرفته و بزرگترین هدف سامانه این است که خدمات ارائه شده با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه ارائه گردد. ما خوشحال خواهیم شد تا بتوانیم سهمی کوچک اما مفید در توسعه و ارتقا وب سایت شما داشته باشیم.

مزایا و معایب درگاه پرداخت واسط آقای پرداخت

 • تسویه حساب به صورت شتاب در تمامی روزها
 • تسویه حساب پایا بدون کارمزد و رایگان می باشد
 • انتقال وجه داخلی بین حساب افراد مختلف و بصورت رایگان است
 • پلاگین و افزونه های پرداخت
 • درگاه مستقیم پرداخت آنلاین

 

تعرفه های آقای پرداخت

تعرفه های آقای پرداخت

ورود به سایت آقای پرداخت

 

 

> معرفی بهترین سرویس های اشتراک ویدیو ایرانی و خارجی

> انواع برند که باید بشناسید!

> نوشتن عنوان های جذاب برای تبلیغات

 

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

10 دیدگاه

 1. چرا از اقای پرداخت چیزی نگفتید؟!
  لوگوش هست بعد توضیح نیست؟!

  1. سلام
   این مقاله به مرور کامل می شود و حتما مورد شما هم گذاشته خواهد شد.

 2. سلام
  در مورد درگاه پرداخت سیزپی هم بنویسید .
  ممنون

  1. سلام و درود
   بعد از بررسی حتما در مورد این درگاه هم نوشته خواهد شد.

 3. من به تازگی با درگاه پرداخت رایان پی آشنا شدم، شروع کارشون بود، دوماه کارمزد نمیگرفت، گفتم فعلا دوماه ازشون استفاده کنم (-:

 4. درگاه زرین پی پشتیبانی بسیار ضعیفی داره، گاها چند روز کاری میگذره و کسی پاسخ تیکت شما رو نمیده، و زنگ هم بزنید میگن منتظر پاسخ تیکت باشید، اگر قرار بر این پاسخگویی ضعیف باشه، از درگاه مستقیم بانکی استفاده هسنید هم سرعت درگاه بیشتره و مشتریان شما معطل نمیشن، هم احتمال خطا در زمان پرداخت کمتره و هم کارمزد نمیدید، دقت کنید که الان مالیات و اینماد اجباری هست…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا