کسب و کار اینترنتی

بهترین سایت های چاپ تراکت تبلیغاتی در سال 1401

چاپ تراکت تبلیغاتی یکی از نیاز های شرکت ها و فروشگاه ها می باشد. همانطور که می دانید تراکت یکی از قدیمی ترین عنواین تبلیغاتی است که جای خوبی در بین کسب و کار ها دارد. شما برای معرفی محصول و خدمات خود یا اعلام رویدادی خاص می توانید از این نوع تبلیغ محیطی که به نسب نوع دیگر تبلیغات ارزان تر است استفاده کنید. در این جا ما اقدام به معرفی بهترین سایت های چاپ تراکت تبلیغاتی پرداخته ایم که شما می توانید در یکجا به اطلاعات مهم آن ها دسترسی داشته و اقدام به مقایسه و سپس مراجعه به سایت آن ها کنید.

 

تراکت تبلیغاتی چیست؟

تراکت تبلیغاتی به برگه چاپی و قابل لمسی گفته می‌شود که صاحبان کسب‌وکار برای معرفی محصولات یا خدمات خود، یا اعلام رویداد یا نمایشگاهی که در آن شرکت کرده‌اند از آن استفاده می‌کنند. فرقی نمی‌کند که صاحب یک کسب‌وکار کوچک یا بزرگی باشید، شما می‌توانید با استفاده از چاپ تراکت پیام تبلیغاتی خود را مستقیماً به دست مخاطبان اصلی برسانید.

 

مزایای مهم استفاده از تراکت

ما در این مقاله می‌خواهیم به 6 مزیت مهم استفاده از تراکت اشاره کنیم:

هدف قرار دادن مخاطبان اصلی

استفاده از تراکت یکی از بهترین روش‌های تبلیغات چاپی برای رساندن پیام شما به مخاطبان است. مخاطبان علاقه دارند تا محتوایی که نیازشان را برطرف می‌کند را مطالعه کنند. شما می‌توانید با استفاده از یک جمله کوتاه تبلیغاتی، پیام خود را به مخاطبان اصلی خود برسانید.

اطلاع رسانی سریع و آسان

شما می‌توانید با نوشتن یک پیام کوتاه تبلیغاتی بر روی تراکت محصولات یا خدمات خود را معرفی کنید. همچنین با قراردادن شماره تماس، آدرس شرکت، آدرس سایت و حتی آدرس شبکه‌های اجتماعی از مخاطبان خود بخواهید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شما در ارتباط باشند.

ملموس و قابل مشاهده بودن

ملموس و قابل مشاهده بودن، یکی از مزایای مورد استفاده تراکت است. زیرا شما مطمئن می‌شوید که پیامتان مستقیماَ به دست مخاطبان می‌رسد. استفاده از خلاقیت، نوع و جنس کاغذ از اهمیت بسیاری برخوردار است. اگر تراکت از جنس مناسب، کاغذ مناسب و خلاقیت خوبی برخوردار باشد، تاثیر فوق العاده‌ای در ذهن مخاطبان خواهد گذاشت.

مقرون به صرفه بودن

همان‌طور که اشاره شد، روش‌های پرهزینه تبلیغاتی دیگری وجود دارند که مخاطب اصلی را مورد هدف قرار نمی‌دهند. چاپ تراکت هزینه‌های تبلیغاتی را به شدت کاهش می‌دهد و جزء تاثیرگذارترین روش‌های تبلیغاتی است که با پرداخت هزینه‌های کمتر، پیام شما را به مخاطبان اصلی می‌رساند.

بازاریابی سریع

زمانی که در نمایشگاه یا رویدادی شرکت کرده باشید با ارائه تراکت به مخاطبان در همان لحظه می‌توانید، پیغام تبلیغاتی خود را مستقیماً به دست آنها برسانید. از طرفی می‌توان با قراردادن QR Code یا کد تخفیف بر روی “تراکت” مخاطبان را ترغیب کرد تا از تخفیف محصولات یا خدمات استفاده کنند.

تبلیغات برای کسب‌وکارهای محلی

کسب‌وکارهای کوچک محلی مانند: آرایشگاه‌ها، رستوران‌ها، سوپرمارکت‌ها و … که بر پایه ارائه مستقیم کالا یا خدمات استوارهستند و مخاطبان اصلی آنها ساکنین محل می‌باشند، ازطریق “تراکت‌های تبلیغاتی” می‌توانند محصولات یا خدمات خود را در سطح آن محل معرفی کنند.

> نوشتن عنوان های جذاب برای تبلیغات

 

چاپ افست

چاپ افست یکی از رایج ترین شیوه های چاپ موجود در سطح کشور می باشد.

افست (Offset)، در معنای لغت یعنی غیر تماسی بودن، یعنی اینکه متریال چاپی که اغلب کاغذ می باشد در تماس مستقیم با پلیت چاپی که به اصطلاح معمولا زینک گفته می شود نمی باشد، در نتیجه در دسته بندی صنعت چاپ،چاپ افست در دسته بندی های چاپ های غیر تماسی قرار می گیرد. ما در صنعت چاپ لازم است در ابتدا انواع سیستم های چاپ را بدانیم. سيستم ها و سبک های مختلفي براي چاپ کردن وجود دارند از چاپ های دستی، تامپو ، فلکس ، سیلک و …. تا چابگر های ماشینی همچون سیستم های مسطح و چاپ افست و در این سالهای اخیر چاپ دیجیتال که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

از چاپ افست امروز بطور گسترده برای انواع چاپ کتاب، چاپ سررسید اختصاصی ، چاپ کاتالوگ، چاپ بروشور ، چاپ پوستر ، چاپ سربرگ ، چاپ کارت ویزیت ،چاپ تراکت ، چاپ ست اداری ، چاپ پاکت نامه و در کل هرچیزی که نیاز این را دارد بر روی کاغذ با تیراژ بالا که معمولا بیش از 1000 عدد یا بیشتر و با کیفیت بالا چاپ شود مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه کار چاپ افست

تكنولوژي چاپ افست تا حدودی پيچيده می باشد. در اين ماشین برای چاپ هر رنگ بر روي كاغذ از سه استوانه ي اصلي استفاده می‌شود. به دور غلطك اول صفحه اي فلزی از جنس آلومينيوم كه به آن پليت يا زينك ميگويد پيچيده می شود. اين صفحه ی فلزی قبلاً در واحد پيش از چاپ موسوم به ليتوگرافي ساخته شده است. در ليتوگرافی فايلی كه برای چاپ ارسال شده است به چهار رنگ تشكيل دهنده ی آن (CMYK) تقسيم می شود و این رنگ ها بر روی سطح ورقه ی آلومينيومی چاپ ميشود.

جنس سطح زينك به گونه ايست كه به هيچ عنوان مركب را به خود جذب نميكند اما آب را به خود جذب می کند. جنس بخش پليمری دقيقاً برعكس عمل مي كند يعني مركب را جذب كرده و آب را به خود جذب نمی كند. غلطك زينك بسته به تصويری كه با مواد پليمری بر سطح آن نقش بسته مركب را از غلطك جذب می كند و در ساير بخش ها فقط مرطوب می شود. سپس اين رنگ جذب شده را به غلطك پايينی كه از جنس لاستيك می باشد منتقل می كند اين غلطك هم بر روی كاغذ ميچرخد و مركب را به سطح كاغذ منتقل می كند. غلطك زيرين وظيفه ی فشار دادن كاغذ به غلطك لاستيكی را بر عهده دارد.

نحوه قیمت گذاری در چاپ افست

معمولا قیمت های کار چاپی بر اساس دورماشین چاپ تعیین می گردد، یعنی از یک برگ الی ۵۰۰۰ برگ یک دور ماشین محاسبه می گردد و قیمتشان یکی می باشد و ۵۰۰۰ برگ به بالا هر ۱۰۰۰ برگ یک قیمت و یا قیمت گذاری بصورت پلکانی انجام می گیرد: از یک برگ الی ۲۰۰۰  برگ، از ۲۰۰۰ برگ الی ۳۰۰۰ برگ، از ۳۰۰۰ برگ الی ۴۰۰۰، از ۴۰۰۰ برگ الی ۵۰۰۰ و از ۵۰۰۰ برگ به بالا هر کدام یک قیمت، قیمت گذاری ها متفاوت است و بسته به سیستم هر چاپخانه این قیمت گذاری ها تعین می شود. همچنین این نکته حائز اهمیت می باشد که با توجه به اينكه هزينه ي ساخت زينك نيز ثابت می باشد یعنی از یک برگ تا 5000 برگ هزینه ثابت می باشد پس در نتیجه به تيراژ كار بستگي پيدا نميكند یعنی با افزايش تيراژ چاپ هزينه ی چاپ هر برگ كاهش می يابد.به همين دليل از چاپ افست برای چاپ در تيراژ های پايين استفاده نمی شود.

> روش های فروش و بازاریابی در ایران

 

چاپ دیجیتال

با ظهور کامپیوتر انقلابی در شیوه زندگی کردن ما بوجود آمد، اما چگونه کامپیوترها در صنعت چاپ توانستند انقلابی را به وجود بیاورند؟

در سال 1400  گوتنبرگ توانست برای اولین بار بر روی کاغذ چیزی را چاپ کند.بعد از آن مردم به دنبال یک راه سریع و ارزان برای چاپ طرح های خود بودند.استفاده از چاپگر های چهار رنگ تا قبل از ادغام فن آوری قدیمی چاپگرها با کامپیوتر های پیشرفته و جدید غیر ممکن بود. این ارتباط بین نسل جدید کامپیوترها با چابگرها، از زمان ظهور چاپ دیجیتال بوجود آمد.

چاپ دیجیتال توانست به تنهایی موجب تغییر عظیم در صنعت چاپ جهان شود؛ و این شعاری که ساخت هر چیز غیرممکن ممکن است دوباره زنده شد. با وجود این چاپگرها بسیاری از طرح هایی که غیرقابل چاپ بودند با استفاده از چاپ دیجیتال، امکان چاپ آنها بوجود آمد و افراد مشغول فعالیت در صنعت چاپ به این نتیجه رسیدند که بدون استفاده از چاپ دیجیتال نمی توانند بسیاری از طرح های خود را به چاپ برسانند.

روش کار چاپ دیجیتال

در چاپ دیجیتال برای ذخیره کردن هر تصویر، از یک فرمول پیچیده ریاضی استفاده می شود.یکی از مهمترین مزایایی  آن این است که، زمان پاسخگویی سریعتر می شود این به علت تنظیم حداقل فشار ایجاد شده در سیستم ثبت چند رنگ است. این عامل سبب حذف بسیاری از فرآیندهای وقت گیر می شود که در چاپ آنالوگ به همین علت به زمان بیشتری نیاز دارد. یکی دیگر از مزایای این نوع چاپ ها توانایی ارائه چاپ متغیر است. این بدان معنی است که هر قطعه چاپ می تواند اطلاعات مختلفی در اختیار آن قرار دهد که شخصی سازی و سفارشی سازی آن با فرآیندهای آنالوگ انجام می شود.

> رمز نوشتن تبلیغات به یاد ماندنی


چاپ تراکت تبلیغاتی با چاپ آقا

چاپ تراکت تبلیغاتی با چاپ آقا

 شرکت ایمن سفارش ابتکار – چاپ آقا در پاییز سال 1394 به عنوان یک شرکت دانش بنیان فعالیت خود را تحت لیسانس FLYERALARM آغاز نمود. شرکت آلمانی FLYERALARM در سال 2002 تاسیس و در حال حاضر با شش کارخانه مدرن در آلمان، حدود 2000 نفر پرسنل و 3 میلیون محصول در حال خدمت رسانی در 15 کشور اروپایی است و میتواند تا 22500 سفارش را در روز چاپ، تولید و ارسال کند. شرکت چاپ آقا با تشکیل تیمی جوان و با انگیزه که همگی دارای تجربه در زمینه های مختلف چاپ و تجارت آنلاین هستند، آغاز به کار نموده و در طی مسیر و به مرور زمان نیروهای کارآمد و مجرب دیگری به مجموعه اضافه شدند.

طراحی در چاپ آقا به دو صورت امکان پذیر است که یا شما خودتان بصورت آنلاین شروع به طراحی کنید یا طراحی محصول خود را به طراحان این شرکت واگذار کنید.

 

خدمات چاپ آقا

 • هدایای تبلیغاتی
 • تقویم رومیزی
 • کارت ویزیت
 • سربرگ
 • تراکت (فلایر)
 • ساک دستی
 • کاتالوگ
 • پاکت
 • بروشور
 • فولدر
 • برگه یادداشت
 • فاکتور
 • کارت دعوت و پستال
 • لیبل
 • زیر لیوانی و زیر بشقابی
 • رول آپ
 • استند
 • کانتر
 • تابلو

 

ابزار طراحی آنلاین

در صورتیکه می‌خواهید با ذوق خودتان یک سربرگ یا کارت ویزیت یا… را طراحی کنید در وب‌سایت چاپ آقا بستری را فراهم شده تا بتوانید به صورت کاملا رایگان و آسان خودتان این کار را انجام دهید. توجه داشته باشید که در حال حاضر بعلت ارتقاع و به روز رسانی این نرم افزار، امکان سفارش دهی طراحی شما تا اطلاع ثانویه متوقف شده. ولیکن شما هنوز امکان تست این بستر را دارید.

 

روش انجام کار در چاپ آقا

روش انجام کار در چاپ آقا

 

ورود به سایت چاپ آقا


چاپ تراکت تبلیغاتی با ایران کوهن

چاپ تراکت تبلیغاتی با ایران کوهن

​ شرکت چاپ ایران کهن فعالیت خود را از سال 1373 از مغازه ای کوچک و با دستگاه های آنالوگ آغاز نمود. بعد از مدتی بواسطه خوش قولی، کیفیت و مسولیت پذیری  توانست در بازار کار بین مشتریان و همکاران سهمی برای خود ایجاد کند . حاصل تلاش بی وقفه کار کنان و حمایت مخاطبان،  بوجود آمدن فضای کاربا مساحت 900 متر مربع و بخش هایی مجزا که پاسخ گوی تمام نیاز های چاپی مشتریان و همکاران شده است.

سایت ایران کهن

بزرگترین ومجهزترین فروشگاه چاپ آنلاین که تمامی محصولات و خدمات چاپی را بصورت حضوری و غیر حضوری به مشتریان و مخاطبان عرضه می کند . این سامانه با هدف آسان کردن روند چاپ برای مشتریان نهایی بوجود آمده است. کاربران در این سامانه می توانند پس از کسب اطلاعات و آگاهی در مورد محصول انتخابی بصورت آنی از قیمت آن مطلع شده و سپس اقدام به ثبت سفارش نمایند . مجموعه امکانات و خدماتی که در این سامانه در اختیار کاربر قرار می گیرد توانسته فاصله میان مشتری و چاپخانه را برداشته و ارتباط مستقیمی میان مشتری نهایی و چاپخانه بر قرار کند.

ویژگی های ایران کهن

تحویل سریع به تمام نقاط ایران

مجموعه ایران کهن بدلیل کثرت سفارش از اقصی نقاط کشور و داشتن  ارتباط مستمر کاری با باربری ها و شرکت پست، قادر به تحویل محصولات خود به کلیه نقاط ایران عزیز در کمترین زمان ممکن است.

تضمین کیفیت محصولات

ایران کهن با تکیه بر نیروی انسانی با تجربه و متخصص و نیز دستگاه ها و تجهیزات به روز، می توانیم با اطمینان کامل کیفیت محصولات خود را تضمین کنیم. لازم به ذکر است  علاوه بر تجربه، تخصص و تجهیزات، روند کنترل کیفیت مداوم در حین انجام پروژه ها  این اطمینان را چندین برابر می نماید.

محاسبه آنلاین قیمت

محاسبه هزینه پروژه های چاپی،  اولین حلقه در اقدام به انجام چاپ و نیز شاخصی برای تصمیم گیری می باشد. این عمل مقداری از وقت شما و کارشناس محاسبه را به خود اختصاص می دهد. مجموعه ایران کهن با راه اندازی سیستم محاسبه قیمت آنلاین ضمن تسریع در روند کار، به شما این امکان را می دهد بدون اتلاف وقت و هزینه، بصورت آنلاین از هزینه پروژه چاپی خود مطلع شوید و با تغییر پارامتر ها و مشخصات سفارشتان، چندین قیمت برای مقایسه در اختیار داشته باشید.

گارانتی کمترین هزینه و زمان

مجموع امکانات و مزیت های چاپ ایران کهن اعم از تجربه و تخصص نیروها، تجهیزات و دستگاه های روز و انواع سرویس و خدمات ، همه و همه با این هدف گرد آوری شده اند که شما با صرف کمترین زمان و هزینه، بهترین نتیجه را در اختیار داشته باشید . سعی و تلاشمان بر این است که این مهم را بعنوان مزیت برای شما همیشه حفظ کنیم و بهبود بخشیم.

ضمانت رضایت مشتری

تجربه کار اشخاص حقیقی و حقوقی با مجموعه ایران کهن و نیز مشتریانی که بصورت مداوم با ایران کهن در ارتباط هستند، گواه رضایت آنها از عملکرد این مجموعه است. ما در تلاشیم تا بتوانیم از هر نظر مشتریان و مخاطبانمان را راضی نگاه داشته و همیشه میان دیگر همکاران برای مشتریان جایگاه ویژه ای داشته باشیم . معتقدیم موجودیت ما در گرو رضایت مشتریان است. همانگونه که شکل گیری و توسعه ما بر این اصل استوار بوده.

پذیرش 24 ساعته سفارشات

شیفت های کاری فوق العاده ایران کهن در روز های تعطیل و نیز سامانه فروش آنلاین این امکان را به شما می دهد تا در هر ساعت از شبانه روز و هر ایامی بتوانید سفارشتان را ثبت و در چرخه تولید قرار دهید.

مشاوره آنلاین

مبنای کاری ایران کهن از ابتدا قبل از هر اقدامی، مشاوره و راهنمایی مشتریانمان بوده است . پرسنل و حتی اپراتورهای چاپ ایران کهن همیشه سعی کرده اند به مشتریان و مراجعین بهترین پیشنهاد و بهینه ترین راهکار از نظر هزینه و زمان را بدهند .

 

خدمات ایران کهن

 • چاپ دیجیتال
 • چاپ پلات واکو سالونت
 • چاپ بنر
 • چاپ افست
 • چاپ و رایت CD , DVD
 • هدایای تبلیغاتی
 • فلت بد و CNC

ورود به سایت ایران کهن


چاپ تراکت تبلیغاتی با چاپ متین

چاپ تراکت تبلیغاتی با چاپ متین

چاپ متین، یک شرکت نوین و توسعه یافته در عرصه چاپ با کمک متخصصین توانا در زمینه طراحی و به همراه مدیران مسئولیت پذیر ،توانستیم با استفاده از ایده های نوین و بروز دنیا در یک مدت زمان بسیار کوتاه خود را بعنوان یکی از بازیگران اصلی در صنعت چاپ کشور تبدیل کنیم و یک کسب کار نسبتا بزرگی را در کشور آغاز کنیم.

ما در اینجا روزانه ده ها پروژه بصورت آنلاین از طریق سایت و یا بصورت حضوری از مشتریان تحویل گرفته و با مجهزترین و بروز ترین دستگاه با بالاترین کیفیت چاپ در سایز ها و پلتفورم های مختلفی شامل: چاپ بنر، چاپ تی شرت، چاپ لیوان ، چاپ تراکت ، کارت ویزیت ، سربرگ ، ست اداری و مدیریتی و … . در کوتاه ترین زمان ممکن و ارسال سریع به سراسر کشور با پایین ترین قیمت و با تضمین کیفیت چاپ به مشتریان عزیز تحویل دهیم.

ما در شرکت و وب سایت مرکز تخصصی چاپ متین با استفاده از رابط کاربری ساده و آسان و ارائه بهترین خدمات در صنعت چاپ افست ، چاپ دیجیتال ، چاپ سابلیمیشن و سایر چاپگر ها با توکل به خداوند منان توانسته ایم اعتماد شما مشتریان عزیز را برای خود به ارمغان بیاوریم.ما در این مرکز محیطی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا با ارائه بهترین طرح های رایگان برای رضایت بیشتر شما مشتریان بتوانید از این طرح های مختلف بسته به نیاز و سلیقه تان انتخاب و در نهایت در کوتاه ترین زمان ممکن آنها را به چاپ برسانید.

یکی دیگر از ویژگی های چاپ متین ارائه پشتیبانی آنلاین در زمینه های چاپ، ارسال و طراحی و … می باشد، البته در زمان های تعریف شده به شما مشتریان عزیز در جهت بهبود هرچه بهتر خدمات به شما همراهان همیشگی چاپ متین. چاپ متین همواره به عنوان یکی از حامیان محیط زیست این قول را به خود داده که در صنعت چاپ از رنگ ها و الیاف سازگار با محیط زیست که کمترین آسیب را به محیط پیرامون خود وارد می کنند استفاده نماید.

خدمات چاپ متین

چاپ افست

 • کارت ویزیت
 • سربرگ
 • تراکت
 • پاکت
 • پوستر
 • بروشور
 • فاکتور
 • لیبل
 • لیوان کاغذی
 • ست اداری

چاپ دیجیتال

 • بنر
 • سررسید اختصاصی
 • بادکنک
 • کاغذ دیواری اختصاصی
 • تقویم رومیزی اختصاصی
 • چاپ ساک دستی
 • استند
 • کتاب
 • فلکسی

چاپ سابلیمیشن

 • چاپ روی تیشرت
 • چاپ روی لیوان
 • پرچم
 • پازل
 • پدموس
 • سویشرت
 • روی شال
 • روی پارچه
 • روی کلاه

ورود به سایت چاپ متین


چاپ تراکت تبلیغاتی با چاپ افرنگ

چاپ تراکت تبلیغاتی با چاپ افرنگ

مجموعه افرنگ در سال 1382 با هدف طراحی و تولید کارت های اینترنت و تلفن خارج از کشور آغاز به کار کرد. در آن سال ماهانه بالغ بر دو میلیون کارت اینترنت مورد نیاز شرکت های اینترنتی بود. مجموعه افرنگ توانست با هوشیاری و شناخت نیاز مشتریان بازار هدف خود به نیمی از نیاز بازار پاسخ مثبت بدهد. خدمات رسانی مطلوب باعث نفوذ افرنگ در بین مشتریان خود شد و این امر باعث شد افرنگ به سراغ پاسخ گویی به دیگر نیاز مشتریان خود در حوزه IT و انفورماتیک برود. طراحی و چاپ اوراق اداری، پوستر، سررسید اختصصاصی، بروشور و تراکت از دیگر خدمات بود که به خوبی از عهده ی تولید آن بر آمدیم.

در سال های 1385 تا 1388 افرنگ تجربه ی ساخت غرفه های نمایشگاهی برای شرکت هایی همچون آسیا تک، شهراد شبکیه، نوران ارتباطات، آذران وب و چندین شرکت فعال در حوزه را نیز بر عهده داشت که به دلیل دور بودن از رسالت سازمانی افرنگ، فعالیت در آن حوزه متوقف شد و همه ی تمرکز خود را بر روی پروژه های چاپی گذاشتیم. با تلاش و درایت در این سال ها کوشیدیم تا با در نظر گرفتن نیاز مشتریان، شرایط اقتصادی و تجاری حاکم بر بازار محصولاتی طراحی، چاپ و تولید کنیم که رضایت 90% مشتریان را در بر داشته است. کسب رضایت شرکت های بزرگی هم چون زرماکارون، مادیران، لنت پارس، شرکت مخابرات، همراه اول و …. کار بسیار دشواری است که نیازمند مدیریت کیفیت تولید و بهره گیری از روش های اتوماسیون اداری و نوآوری در محصول است.

خدمات افرنگ

 • چاپ دیجیتال
 • چاپ افست
 • تولید کارت اکرچ

ورود به سایت چاپ افرنگ

 

> بهترین سایت های ساخت تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک

> معرفی بهترین سرویس های اشتراک ویدیو ایرانی و خارجی

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

 1. کاغذ دیواری سه بعدی چیست
  کاغذ دیواری سه بعدی از نظر جنس با انواع کاغذ دیواری های معمولی فرقی ندارد اما طراحی آن به گونه ای است که به دلیل سایه هایی که دارد، طرح آن در فاصله حدود سه متری برجسته یا فرو رفته به نظر می رسد. باید در نظر داشت که برجستگی یا اکلیلی بودن کاغذ به معنای سه بعدی بودن نیست. قیمت کاغذ دیواری سه بعدی هم با کاغذ دیواری های دیگر تفاوت چندانی ندارد اصولا تفاوت قیمت کاغذ دیواری ها در نوع آلبوم و در واقع جنس و برند آنهاست.

  طراحی دکوراسیون داخلی با چاپ پوستر دیواری سه بعدی
  وقتی از کاغذ دیواری سه بعدی صحبت می شود، افراد معمولا یاد این مدل از پوسترها می افتند؛ در حالی که کاغذ دیواری سه بعدی رولی که دارای طرح سه بعدی تکرار شونده مانند سنگ دکوراتیو، آجر یا چوب باشد را نیز شامل می شود.

  تفاوت کاغذ دیواری و پوستر دیواری سه بعدی
  این نوع پوستر دیواری با انواع کاغذ دیواری رولی از نظر جنس و ابعاد و قیمت متفاوت است، در پوستر دیواری معمولا یک طرح خاص به صورت سفارشی بر روی کاغذ چاپ می شود که این طرح می تواند سه بعدی هم باشد بدین معنا که طرحی که روی کاغذ چاپ می شود سایه هایی دارد که یک بعد جدید به دیوار اضافه می کند. این طرح می تواند انتخابی باشد و از کاغذ دیواری رولی که انتخاب شما تنها از روی آلبوم است متنوع تر است.

  یکی از ویژگی خاص این نوع پوسترها، همین سفارشی بودن آن است که حتی می تواند تصویری از کودک شما یا عکس هایی از مراسم عروسی و یا گل، منظره، نمای پانوراما از یک شهر در شب ، دنیای زیر آب و یا حتی تصاویر هیجانی از فضا و لحظه پرواز هواپیما یا اتومبیل در حال دور زدن و تصاویری از این دست باشد.

  چاپ پوستر دیواری سه بعدی در اتاق تلویزیون
  بهترین انتخاب برای تغییر دکوراسیون منزل یا محیط کار استفاده از پوستر دیواری است زیرا هم نصب آسانتری نسبت به کاغذ دیواری رولی دارد و هم به دلیل تنوع در طرح و رنگ راحت تر با دکور محیط هماهنگ می شود و کم هزینه تر است.

  البته قیمت این مدل پوستر دیواری از چاپ کاغذ دیواری رولی بیشتر است و برحسب متر مربع می باشد و از آنجایی که طرح آن انتخابی است و تولید عمده ندارد گران تر است و همچنین با توجه به جنس پوستر دیواری که کیفیت بالاتری دارد، قیمت آن نیز بالاتر است، اما چون این طرح یکتا است و جنس کاغذ بسیار باکیفیت و ماندگار است و هر چند سال یکبار نیازی به تعویض ندارد پس ارزش سرمایه گذاری را دارد. مهمترین عامل در زیبایی و منحصر به فرد بودن یک پوستر دیواری چاپ و رنگبندی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا