معرفی کتاب

100 کتاب برتر جهان [صد کتاب برتر] + قیمت و خرید اینترنتی

در این مقاله 100 کتاب برتر جهان را برای شما گردآوری کردیم تا بتوانید انتخاب راحت تری برای خواندن کتاب در این زمینه داشته باشید. لیست کتاب ها از منابع مختلف متنوع تهیه شده است. همچنین ما در مقالات دیگر لیستی از کتابهایی که باید قبل از 25 سالگی خواند ، بهترین کتاب های دنیا برای مطالعه و بهترین کتاب های دنیا برای نوجوانان را گردآوری کردیم.

خرید کتاب یکی از فعالیت‌های مهم و مفید برای افرادی است که به دنبال افزایش دانش و دستیابی به اطلاعات جدید هستند. خرید کتاب می‌تواند به شما کمک کند تا در زمینه‌های مختلفی از جمله علم، تاریخ، ادبیات، هنر و غیره تخصص کسب کنید و دانش خود را بالاتر ببرید.

برای خرید کتاب می‌توانید از فروشگاه‌های آنلاین کتاب استفاده کنید. در فروشگاه‌های کتاب آنلاین معمولاً می‌توانید با جستجوی عنوان کتاب، نویسنده و یا موضوع مورد نظر، کتاب مورد نظر خود را پیدا کنید و با هزینه‌ی کمتری نسبت به کتاب‌فروشی، آن را تهیه کنید. همچنین در کتابخانه‌ها می‌توانید کتاب‌های مورد نظر خود را به صورت امانی و با هزینه‌ی کمتری قرض بگیرید.

یکی دیگر از راه‌های مطالعه کتاب با هزینه کمتر، خرید کتاب دست دوم است. برای سفارش کتاب دست دوم آنلاین، می‌توانید از فروشگاه‌های آنلاین کتاب دست دوم استفاده کنید. در این فروشگاه‌ها، معمولاً کتاب‌های دست دوم با قیمت کمتر از کتاب‌های نو به فروش می‌رسند و شما می‌توانید با خرید کتاب دست دوم، هزینه‌ی خود را کاهش دهید.

کتاب ابله اثر فیودور داستایوسکی

 کتاب ابله اثر فیودور داستایوسکی

کتاب ابله اولین کتاب معرفی شده در 100 کتاب برتر جهان است، رمانی نوشته ی فئودور داستایفسکی است که نخستین بار در سال 1869 منتشر شد و یکی از بهترین شخصیت های داستان های این نویسنده—شاهزاده میشکین—را به مخاطبین خود معرفی کرد. شاهزاده میشکین پس از اقامتی بلندمدت در آسایشگاهی در سوییس به روسیه بازمی گردد.

او که به خاطر بخشندگی و معصومیت خود در چشم جامعه به عنوان یک ابله تحقیر می شود، خود را در دوراهی انتخاب میان زنی ثروتمند و دختری زیبا و پاکدامن می یابد، در حالی که هر دوی آن ها امید دارند که میشکین را از آن خود کنند. اما شوربختانه به نظر می رسد که خوبی و صداقت میشکین برای هر کسی که با او ملاقات می کند، بدبختی و فاجعه به همراه می آورد. رمان ابله، یکی از شناخته شده ترین و تأثیرگذارترین آثار داستایفسکی است و به عنوان شاهکاری فراموش نشدنی در میان برترین آثار ادبی جهان، جاودان شده است.

بخشی از کتاب ابله : « در مرحله اول باید نسبت به دیگران مودب و روراست باشم، کسی بیش از این از من انتظار ندارد. شاید اینجا همه فکر کنند که بچه هستم خوب، بگذار خیال کنند، نمی‌دانم به چه علت همه فکر می‌کنند آدم ابلهی هستم. البته در آن زمان مدتی سخت بیمار بودم و شباهت زیادی به آدم‌های ابله داشتم، اما حالا هم ابله هستم؟ وقتی خودم می‌فهمم که مردم مرا ابله می‌پندارند پس شعور دارم و دیوانه نیستم.

وقتی به‌جایی وارد می‌شوم با خود فکر می‌کنم. «می‌دانم که همه مرا احمق می‌پندارند، اما من آدم باهوشی هستم و آنها این را نمی‌توانند بفهمند.»

فقط در برلین بود که چند نامه از طرف بچه‌ها به دستم رسید، آنجا بود که واقعاً فهمیدم چقدر آنها را دوست دارم. دریافت اولین نامه برایم بیش از همه دردناک بود. هنگام بدرقه من چقدر اندوهگین بودند. از یک ماه قبل از اینکه آنجا را ترک کنم مرتباً به دیدارم می‌آمدند و می‌گفتند: «لئون از اینجا می‌رود، لئون برای همیشه ما را ترک می‌کند.»»

 کتاب ماه الماس اثر ویکلی کالینز

 کتاب ماه الماس اثر ویکلی کالینز

ویلکی کالینز در کنار ادگار آلن پو، به عنوان مبدع داستان های کارآگاهی مدرن در دنیای ادبیات شناخته می شود و کتاب ماه الماس، تمامی عناصر لازم برای ارائه ی یک داستان جنایی بی نقص را در خود دارد: مکانی چون یک روستای انگلیسی دنج، سرقت الماسی گرانبها از قهرمان زن داستان، قتلی خونین و خودکشی ای تراژیک، قهرمانی عاشق اما مورد اتهام که هیچ خاطره ای از شب سرقت الماس ندارد و مجموعه ای از شخصیت هایی متنوع از قبیل دوستان، خویشاوندان، خدمتکاران، دکتر، وکیل و ناخدای کشتی؛ اما از همه ی این ها مهم تر، یک افسر پلیس محلی و کارآگاهی عجیب اما نابغه هستند که در پیشبرد داستان، نقش مهمی ایفا می کنند.

ماه الماس از طنزی سیاه و ساختار روایی غیرمعمول اما بسیار تأثیرگذاری برخوردار است؛ بدین صورت که داستان توسط یازده راوی مختلف نقل می شود و هر کدام از این راوی ها، بخشی از حکایت زندگی خود و راز الماس گمشده را به مخاطب ارائه می کنند. کتاب ماه الماس، رمانی بسیار طوفانی و جذاب است که مخاطبین را با تعلیق، اتفاقات هیجان انگیز و عاشقانه های جذاب خود میخکوب خواهد کرد. ماه الماس دومین کتاب معرفی شده در 100 کتاب برتر جهان است.

بخشی از کتاب ماه الماس : « شاید فکر کنی که تناقضی آشکار را این جا مشاهده می کنی. اگر این طور است، به این حرف گوش کن. همسرت را در 24 ساعت آینده به دقت زیر نظر بگیر. اگر خانم خوبت، چیزی شبیه یک تناقض در رفتارش در این مدت نشان نداد، خدا به دادت برسد، چراکه با یک هیولا ازدواج کرده ای. »

کتاب زنان کوچک اثر لوییزا می الکات

 کتاب زنان کوچک اثر لوییزا می الکات

زنان کوچک نام رمان بلندی از لوییزا می الکات، نویسنده آمریکایی است. داستانی که به بیش از ۵۰ زبان ترجمه شده و موفق شده‌ است از میان مرزهای فرهنگی و مذهبی عبور کند. داستان در مورد زندگی ۴ خواهر – مگ، جو، بت و ایمی مارچ- است که با الهام از زندگی واقعی نویسنده با سه خواهرش نوشته شده‌ است.

این کتاب که به گونه ای خودزندگی نامه ی لوییزا می آلکوت به حساب می آید، در بوستون و درست پس از پایان جنگ داخلی می گذرد و داستان چهار خواهری را تعریف می کند که برای غلبه بر فقر و تبدیل شدن به زنانی مفید و خودکفا، سخت در تلاش اند. مگ، بزرگترین خواهر، دختری زیبا اما غرق در آرزوهای مادی است؛ جو، دختری خوش قلب و شبیه پسرهاست که به نویسندگی علاقه دارد؛ بث، خجالتی و مهربان است و به موسیقی عشق می ورزد؛ و ایمی، کوچک ترین خواهر، اندکی خودخواه اما بسیار اجتماعی و خوش مشرب است.

با این که این شخصیت ها مانند همه ی برادرها و خواهر ها گهگاهی با هم به مشکل می خورند، اما محیط پرعشق خانه را با کمک یکدیگر حفظ کرده و بی صبرانه منتظر بازگشت پدرشان از جنگ هستند. آلکوت به شکل هنرمندانه ای، به کاوش در ظرافت های بی شمار خانواده و روابط خانوادگی هر شخصیت پرداخته است. مخاطبین مشتاق این رمان، اغلب، شخصیت خود در مراحل مختلف زندگی را در یکی از این چهار خواهر پیدا می کنند. کتاب زنان کوچک، اثری فراموش نشدنی و نمونه ای کم نظیر از آثار مکتب رومانتیسیسم است.

بخشی از کتاب زنان کوچک : « من تظاهر به دانایی نمی کنم، اما اطرافم را مشاهده می کنم و چیزی بسیار بیشتر از تصور تو را می بینم. من به تجارب و تناقضات آدم ها علاقه مندم و با این که نمی توانم چگونگی اش را توضیح دهم، آن ها را به خاطر می سپرم و به نفع خودم ازشان استفاده می کنم. »

کتاب سفر به مرکز زمین اثر ژول ورن

 کتاب سفر به مرکز زمین اثر ژول ورن نشر افق

ژول ورن نویسنده و آینده‌نگر فرانسوی بود که کتابهای زیادی با مضمون علمی-تخیلی نوشت. او هنگامی از سفر به هوا و فضا و زیر دریا در داستان‌های خود سخن گفت که هنوز بشر نتوانسته بود وسایل و امکانات چنین سفرهایی را فراهم کند. آثار او از نظر ترجمه به زبان‌های دیگر بعد از آثار آگاتا کریستی در رده دوم جهانی هستند. سفر به مرکز زمین یکی از شاهکاری های ژول ورن می باشد.

کتاب سفر به مرکز زمین، رمانی نوشته ی ژول ورن است که اولین بار در سال 1864 به انتشار رسید. ژول ورن، نویسنده ی بسیار پرطرفدار، آینده نگر و پرکار فرانسوی، مخاطبین را در آثارش به سفرهایی به اعماق دریا و ماورای ستارگان می برد. پدربزرگ داستان های علمی تخیلی مدرن در این رمان جذاب، سفری به مرکز زمین را برای ما تدارک دیده است. این مأموریت زمانی آغاز می شود که پروفسوری به نام اوتو لیدانبراک، تکه کاغذی چندصدساله را در کتابی حتی کهن تر، پیدا می کند.

برادرزاده ی پروفسور، اکسل، آن را رمزگشایی می کند و دستورالعمل رسیدن به مرکز زمین را در آن می یابد. آن ها راهی آتشفشانی خاموش در ایسلند می شوند و به عمق آن می روند. این کاوشگران همزمان با رفتن به عمق آتشفشان، با تاریخ بشر، تغییرات زمین شناسانه، و گیاهان و حیوانات ماقبل تاریخ رو به رو می شوند و در نهایت، به درکی نوین از ریشه های نژاد انسان می رسند.

 

بخشی از کتاب سفر به مرکز زمین : « این اشتباهات هستند که علم را به وجود آورده اند، اما اشتباهاتی که انجامشان مفید است چون باعث می شوند قدم به قدم به حقیقت نزدیک تر شویم. »

کتاب جنایت و مکافات اثر فئودور داستایفسکی

 کتاب جنایت و مکافات اثر فئودور داستایفسکی

کتاب جنایت و مکافات پنجمین کتاب معرفی شده در 100 کتاب برتر جهان است، رمانی نوشته ی فئودور داستایفسکی است که نخستین بار در سال 1866 به انتشار رسید. راسکولینکوف، مردی مستأصل و بی چیز است که تنها در زاغه های شهر سن پترزبورگ می چرخد و در ذهنش، خود را ورای قوانین جامعه تصور می کند. اما زمانی که راسکولینکوف مرتکب قتلی می شود، فقط رنج و عذاب، برایش باقی می ماند.

او که وارد بازی تعقیب و گریز خطرناکی با یک بازپرس پلیس شکاک شده، مجازات گناهش را بیش از هر وقت دیگری به خود نزدیک احساس می کند. با پیشروی داستان، زنی به نام سونیا وارد زندگی راسکولینکوف می شود که به نوعی تنها راه نجات شخصیت اصلی این رمان از رنج و عذاب است. داستایفسکی در رمان جنایت و مکافات، قصه ی ساده ی قتل یک پیرزن را به عمیق ترین و جذاب ترین رمان فلسفی قرن نوزدهم تبدیل کرده است.

بخشی از کتاب جنایت و مکافات : « قدرت فقط نصیب کسانی می شود که جرات کنند خم شوند و آن را به دقت بگیرند. فقط یک چیز مهم است: باید فقط جرات داشت. لازم بود بدانم که آیا من هم مانند همه ی مردم شپش هستم یا انسانم؟ آیا من می توانم از حد معین تجاوز کنم، یا نمی توانم؟ آیا جسارت این را دارم که خم شوم و آن چه را می خواهم، بردارم یا نه. آیا موجودی ترسو و بزدلم یا صاحب حق و اختیار هستم؟ »

کتاب ماجراهای آلیس در سرزمین عجایب اثر لوییس کارول

 کتاب ماجراهای آلیس در سرزمین عجایب اثر لوییس کارول

کتاب آلیس در سرزمین عجایب ششمین کتاب معرفی شده در 100 کتاب برتر جهان است، اثر لوئیس کارول با گذشت سال‌ها از انتشارش هم‌چنان کتابی جذاب و خیال‌پردازانه برای کودکان و نوجوانان است که لذت خواندنش را هرگز فراموش نمی‌کنند.

ماجراهای آلیس در سرزمین عجایب، گنجینه ای کم نظیر از افسانه ها و تخیلات بی حد و حصر آدمی است و برای چندین دهه، منبعی بی پایان از لذت و شگفتی برای کودکان و البته بزرگترها به شمار آمده است. در حالی که بزرگترها با خواندن این کتاب، تلاش می کنند تا از اسرار و کدهای ریاضی استفاده شده در متن اثر سر در بیاورند، مخاطبین کم سن و سال تر، بی درنگ به همراه آلیس وارد لانه ی خرگوش شده و رویایشان را در سرزمینی از شگفتی های منحصربه فرد پی می گیرند.

شخصیت هایی به یادماندنی چون خرگوش سفید، ملکه ی سرخ و البته کلاهدوز دیوانه به همراه موجوداتی فانتزی در این داستان به چشم می خورند. آلیس، به جای جای این سرزمین عجایب سرک می کشد و تلاش می کند تا معنا و مفهوم تجارب غیرمعمول و رویاگونه اش را دریابد. اما اتفاقات این سرزمین، عجیب تر از آن هستند که بتوان به راحتی آن ها را درک کرد. داستان به شکل هنرمندانه ای، منطق را به بازی می گیرد و همین موضوع، محبوبیت جاودانه ای به اثر بخشیده است.

لازم به ذکر است که شیوه ی روایی، ساختار، شخصیت ها و صنایع ادبی این کتاب ارزشمند، تأثیری شگرف در فرهنگ عامه ی مردم و ادبیات، به خصوص ژانر فانتزی، داشته است.

بخشی از کتاب ماجرا های آلیس در سرزمین عجایب : « آلیس در یک روز آفتابی که همه چیز خسته کننده و خواب آور به نظر می رسد متوجه خرگوش سفیدی می شود که دوان دوان مشغول گذشتن از جلوی اوست. خرگوش با نگرانی به خودش می گوید که “حتما دیر می رسم!” و در همین حال دست در جیب جلیقه اش می کند و ساعت اش را بیرون می آورد و به آن نگاهی می اندازد. آلیس که تا به حال ندیده خرگوشی جلیقه بپوشد و ساعتی به همراه داشته باشد، خرگوش را دنبال می کند و وقتی که می بیند او وارد سوراخی می شود، آلیس هم به دنبال او وارد سوراخ می شود و … »

کتاب یادداشتهای زیرزمینی با چهارده تفسیر اثر فیودار داستایفسکی

کتاب یادداشتهای زیرزمینی با چهارده تفسیر اثر فیودار داستایفسکی

“یادداشت‌های زیرزمینی” یکی از مشهورترین رمان‌های فیودور داستایفسکی است که در سال ۱۸۶۴ نوشته شده است. این رمان به شکلی فلسفی، اجتماعی و روان‌شناختی درباره‌ی زندگی فردی و اجتماعی انسان‌ها صحبت می‌کند.

در “یادداشت‌های زیرزمینی”، داستایفسکی از دیدگاه شخصیت اصلی رمان، یک مرد بی‌نام و نشان، درباره‌ی مسائلی مانند آزادی، انسانیت، اخلاق، روابط اجتماعی و عدالت صحبت می‌کند. شخصیت اصلی رمان، یک فرد انزواطلب، وحشی و افسرده است که در زیرزمین زندگی می‌کند و به دنبال پاسخ به سوالاتی درباره‌ی زندگی و انسانیت است.

در کتاب “کتاب یادداشت‌های زیرزمینی با چهارده تفسیر”، چهارده تفسیر متفاوت از این رمان ارائه شده است که تلاش دارند تا به مفاهیم و مسائل مختلفی که در “یادداشت‌های زیرزمینی” مطرح شده است، پاسخ دهند. این تفسیرها شامل تفسیرهایی از نظر فلسفی، روان‌شناختی، اجتماعی و ادبی هستند.

کتاب “کتاب یادداشت‌های زیرزمینی با چهارده تفسیر” می‌تواند برای افرادی که به فلسفه، ادبیات و روان‌شناسی علاقه‌مند هستند، بسیار مفید باشد. این کتاب می‌تواند به شما کمک کند تا بهتر درک کنید که چگونه داستایفسکی در “یادداشت‌های زیرزمینی” به مفاهیمی مانند آزادی، اخلاق، روابط اجتماعی و عدالت نگاه می‌کند و چگونه مسائل مختلفی را از زوایای مختلف مورد بررسی قرار می‌دهد.

کتاب بینوایان اثر ویکتور هوگو

کتاب بینوایان اثر ویکتور هوگو

“کتاب بینوایان” یکی از مشهورترین رمان‌های ویکتور هوگو، نویسنده‌ی معروف فرانسوی است که در سال ۱۸۶۲ منتشر شده است. این رمان به شکلی قصه‌مند و همزمان با توصیف جزئیات محیط، درباره‌ی مسائلی مانند عشق، خیانت، انتقام و عدالت صحبت می‌کند.

“کتاب بینوایان” داستان یک زندانی به نام ژان ولژین است که به دلیل دزدی، به مدت ۱۹ سال در زندان بوده است. پس از آزادی او، داستان به شکلی پیچیده‌تر می‌شود و شامل روابط پیچیده‌ای با شخصیت‌های دیگری مانند کوزت، اینز و فانتین است.

“کتاب بینوایان” به شکلی شگفت‌انگیز و تاثیرگذار درباره‌ی مسائلی مانند انسانیت، عدالت، انتقام و بخشش صحبت می‌کند. این رمان به عنوان یکی از شاهکارهای ادبیات فرانسه شناخته شده است و به عنوان الهام‌بخش برای اثرهای دیگری مانند فیلم‌ها و موسیقی‌ها بوده است.

“کتاب بینوایان” می‌تواند برای افرادی که به ادبیات و داستان‌های تاریخی علاقه‌مند هستند، بسیار جذاب باشد. این رمان می‌تواند به شما کمک کند تا بهتر درک کنید که چگونه هوگو به مفاهیمی مانند انسانیت، عدالت، انتقام و بخشش نگاه می‌کند و چگونه داستانی پر از پیچیدگی‌ها را به شکلی جذاب و هیجان‌انگیز روایت می‌کند.

کتاب پدران و پسران اثر ایوان سرگی یویچ تورگنیف

کتاب پدران و پسران اثر ایوان سرگی یویچ تورگنیف

 

کتاب سایلاس مارنر اثر جورج الیوت

 کتاب سایلاس مارنر اثر جورج الیوت

 

کتاب آرزوهای‌ بزرگ اثر چارلز دیکنز

 کتاب آرزوهای‌ بزرگ اثر چارلز دیکنز

 

کتاب داستان دو شهر اثر چارلز دیکنز

کتاب داستان دو شهر اثر چارلز دیکنز

 

کتاب مادام بوواری اثر گوستاو فلوبر

 کتاب مادام بوواری اثر گوستاو فلوبر

 

کتاب شمال و جنوب اثر الیزابت گاسکل

کتاب شمال و جنوب اثر الیزابت گاسکل

 

کتاب والدن اثر هنری دیویدثورو

کتاب والدن اثر هنری دیویدثورو

 

کتاب ویلت اثر شارلوت برونته

کتاب ویلت اثر شارلوت برونته

 

کتاب کلبه عمو تام اثر هریت بیجر استو

کتاب کلبه عمو تام اثر هریت بیجر استو نشر ایرمان قطع حیبی

 

کتاب خانه هفت شیروانی اثر ناتانیل هاثورن

کتاب خانه هفت شیروانی اثر ناتانیل هاثورن

 

کتاب موبی دیک اثر هرمان ملویل

کتاب موبی دیک اثر هرمان ملویل

 

کتاب داغ ننگ اثر ناثانیل هاثورن

کتاب داغ ننگ اثر ناثانیل هاثورن

 

کتاب رمان‌ های جاویدان دیوید ‌کاپرفیلد اثر چارلز دیکنز

کتاب رمان‌ های جاویدان دیوید ‌کاپرفیلد اثر چارلز دیکنز

 

کتاب آنی شرلی در گرین گیبلز اثر ال.ام.مونتگمری

کتاب آنی شرلی در گرین گیبلز اثر ال.ام.مونتگمری

 

کتاب مستاجر وایلدفل هال اثر ان برونته

کتاب مستاجر وایلدفل هال اثر ان برونته

 

کتاب بلندی های بادگیر اثر امیلی برونته

کتاب بلندی های بادگیر اثر امیلی برونته

 

کتاب جین ایر اثر شارلوت برونته

کتاب جین ایر اثر شارلوت برونته

 

کتاب کنت ‌مونت ‌کریستو اثر الکساندر دوما

 کتاب کنت ‌مونت ‌کریستو اثر الکساندر دوما

 

کتاب سه تفنگدار اثر الکساندر دوما

کتاب سه تفنگدار اثر الکساندر دوما انتشارات قدیانی

 

کتاب آرزوهای برباد رفته اثر اونوره دو بالزاک

کتاب آرزوهای برباد رفته اثر اونوره دو بالزاک

 

کتاب سرود کریسمس اثر چارلز دیکنز

 کتاب سرود کریسمس اثر چارلز دیکنز

 

کتاب مردگان زرخرید، نفوس مرده اثر نیکولای گوگول

 کتاب مردگان زرخرید، نفوس مرده اثر نیکولای گوگول

 

کتاب رمان‌ های جاویدان نیکلاس‌ نیکلبی اثر چارلز دیکنز

کتاب رمان‌ های جاویدان نیکلاس‌ نیکلبی اثر چارلز دیکنز

 

کتاب الیور توئیست اثر چارلز دیکنز

کتاب الیور توئیست اثر چارلز دیکنز نشر نودا

 

کتاب بابا گوریو اثر اونوره دو بالزاک

 کتاب بابا گوریو اثر اونوره دو بالزاک

 

کتاب عاشقانه ‌های کلاسیک اوژنی گرانده اثر انوره دو بالزاک

 کتاب عاشقانه ‌های کلاسیک اوژنی گرانده اثر انوره دو بالزاک

 

کتاب گوژپشت نتردام اثر ویکتور هوگو

کتاب گوژپشت نتردام اثر ویکتور هوگو

 

کتاب سرخ و سیاه اثر استاندال

 کتاب سرخ و سیاه اثر استاندال

 

کتاب فرانکنشتاین اثر مری شلی

کتاب فرانکنشتاین اثر مری شلی نشر باران خرد

 

کتاب عقل و احساس اثر جین آستین

کتاب عقل و احساس اثر جین آستین

 

کتاب داستان های هزار و یک شب اثر عبداللطیف طسوجی

کتاب داستان های هزار و یک شب اثر عبداللطیف طسوجی انتشارت پیام عدالت

 

کتاب بیگانه اثر آلبر کامو

کتاب بیگانه اثر آلبر کامو

 

کتاب در جستجوی زمان از دست رفته اثر مارسل پروست – هفت جلدی

کتاب در جستجوی زمان از دست رفته اثر مارسل پروست - هفت جلدی

 

کتاب خوشه های خشم اثر جان اشتاین بک

کتاب خوشه های خشم اثر جان اشتاین بک انتشارات آتیسا

 

کتاب هستی و نیستی اثر ژان پل سارتر

کتاب هستی و نیستی اثر ژان پل سارتر نشر نیلوفر

 

کتاب 1984 اثر جورج اورول

کتاب 1984 اثر جورج اورول

 

کتاب صد سال تنهایی اثر گابریل گارسیامارکز

کتاب صد سال تنهایی اثر گابریل گارسیامارکز انتشارات پرثوآ

 

کتاب خشم و هیاهو اثر ویلیام فاکنر

کتاب خشم و هیاهو اثر ویلیام فاکنر انتشارات آتیسا

 

کتاب رمان بر باد رفته دو جلدی اثر مارگارت میچل

کتاب رمان بر باد رفته دو جلدی اثر مارگارت میچل نشر آتیسا ( برباد رفته )

 کتاب گتسبی بزرگ اثر اسکات فیتز جرالد

کتاب گتسبی بزرگ اثر اسکات فیتز جرالد

 

 کتاب ناتور دشت اثر جی. دی. سلینجر

کتاب ناتور دشت اثر جی. دی. سلینجر

 

 کتاب مرشد و مارگریتا اثر میخائیل بولگاکف

کتاب مرشد و مارگریتا اثر میخائیل بولگاکف

 

 کتاب اولیس جویس اثر جمعی از نویسندگان

کتاب اولیس جویس اثر جمعی از نویسندگان

 

کتاب دنیای قشنگ نو اثر آلدوس هاکسلی

کتاب دنیای قشنگ نو اثر آلدوس هاکسلی نشر نیلوفر

 

 کتاب نبرد من اثر آدولف هیتلر

کتاب نبرد من اثر آدولف هیتلر

 

کتاب ایلیاد اثر هومر

کتاب ایلیاد اثر هومر انتشارات پارمیس

 

 کتاب کمدی الهی اثر دانته آلیگیری

کتاب کمدی الهی اثر دانته آلیگیری

 

کتاب هملت اثر ویلیام شکسپیر

کتاب هملت اثر ویلیام شکسپیر نشر نگاه

 

کتاب سفرهای گالیور اثر جاناتان سویفت

کتاب سفرهای گالیور اثر جاناتان سویفت نشر بهنود

 

 کتاب جنایت و مکافات اثر فئودور داستایوفسکی

کتاب جنایت و مکافات اثر فئودور داستایوفسکی

 

 کتاب برادران کارامازوف اثر فیودور داستایفسکی

کتاب برادران کارامازوف اثر فیودور داستایفسکی

 

 کتاب جنگ و صلح اثر لئو تولستوی دو جلدی

کتاب جنگ و صلح اثر لئو تولستوی دو جلدی

 

کتاب مرگ ایوان ایلیچ اثر لئو تولستوی

کتاب مرگ ایوان ایلیچ اثر لئو تولستوی نشر باران خرد

 

 کتاب وداع با اسلحه اثر ارنست همینگوی

کتاب وداع با اسلحه اثر ارنست همینگوی

 

 کتاب کوری اثر ژوزه ساراماگو

کتاب کوری اثر ژوزه ساراماگو

 

 کتاب تبصره ی 22 اثر جوزف هلر

کتاب تبصره ی 22 اثر جوزف هلر

 

 کتاب برفک اثر دان دلیلو

کتاب برفک اثر دان دلیلو

 

 کتاب مرگ سراغ اسقف اعظم می آید اثر ویلا کاتر

کتاب مرگ سراغ اسقف اعظم می آید اثر ویلا کاتر

 

 کتاب ماجراهای نارنیا 2 شیر ساحره و کمد لباس اثر سی اس لوئیس

کتاب ماجراهای نارنیا 2 شیر ساحره و کمد لباس اثر سی اس لوئیس

 

 کتاب سالار مگس ها اثر ویلیام گلدینگ

کتاب سالار مگس ها اثر ویلیام گلدینگ

 

 کتاب در جاده اثر جک کروآک

کتاب در جاده اثر جک کروآک

 

 کتاب خورشید همچنان می دمد اثر ارنست همینگوی

کتاب خورشید همچنان می دمد اثر ارنست همینگوی

 

 کتاب خانه عروسک اثر هنریک ایبسن

کتاب خانه عروسک اثر هنریک ایبسن

 

 کتاب ابشالوم، ابشالوم! اثر ویلیام فاکنر

کتاب ابشالوم، ابشالوم! اثر ویلیام فاکنر

 

 کتاب انه اید اثر ویرژیل

کتاب انه اید اثر ویرژیل

 

 کتاب دلبند اثر تونی موریسون

کتاب دلبند اثر تونی موریسون

 

 کتاب تربیت احساسات اثر گوستاو فلوبر

کتاب تربیت احساسات اثر گوستاو فلوبر

 

 کتاب برلین الکساندر پلاتس اثر آلفرد دوبلین

کتاب برلین الکساندر پلاتس اثر آلفرد دوبلین نشر لاهیتا

 

 کتاب قصر اثر فرانتس کافکا

کتاب قصر اثر فرانتس کافکا

 

کتاب شاه لیر اثر ویلیام شکسپیر

کتاب شاه لیر اثر ویلیام شکسپیر نشر دات

 

 کتاب عشق سال های وبا اثر گابریل گارسیا مارکز

کتاب عشق سال های وبا اثر گابریل گارسیا مارکز

 

 کتاب شیاطین، جن زدگان اثر فیودور داستایفسکی

کتاب شیاطین، جن زدگان اثر فیودور داستایفسکی

 

 کتاب طبل حلبی اثر گونتر گراس

کتاب طبل حلبی اثر گونتر گراس

 

 کتاب زوربای یونانی اثر نیکوس کازانتزاکیس

کتاب زوربای یونانی اثر نیکوس کازانتزاکیس نشر نوید صبح

 

 کتاب مثنوی معنوی اثر مولانا جلال الدین بلخی

کتاب مثنوی معنوی اثر مولانا جلال الدین بلخی انتشارات پیام عدالت

 

 کتاب افسانه های دگردیسی اثر اوید

کتاب افسانه های دگردیسی اثر اوید

 

 کتاب میدل مارچ – 2 جلدی اثر جورج الیوت

کتاب میدل مارچ - 2 جلدی اثر جورج الیوت

 

 کتاب خانم دلوی اثر ویرجینیا وولف

کتاب خانم دلوی اثر ویرجینیا وولف

 

 کتاب نوسترومو اثر جوزف کنراد

کتاب نوسترومو اثر جوزف کنراد نشر ققنوس

کتاب بوستان و گلستان سعدی اثر مصلح بن عبدالله سعدی شیرازی

کتاب بوستان و گلستان سعدی اثر مصلح بن عبدالله سعدی شیرازی نشر آفرینه

 کتاب محاکمه اثر فرانتس کافکا

کتاب محاکمه اثر فرانتس کافکا

 

کتاب بهترین داستان های کوتاه آنتون پاولوویچ چخوف اثر آنتون پاولوویچ چخوف

کتاب بهترین داستان های کوتاه آنتون پاولوویچ چخوف اثر آنتون پاولوویچ چخوف

 

کتاب گرسنه اثر کنوت هامسون

کتاب گرسنه اثر کنوت هامسون نشر نگاه

 

 کتاب به سوی فانوس دریایی اثر ویرجینیا وولف

کتاب به سوی فانوس دریایی اثر ویرجینیا وولف نشر نیلوفر

 

 کتاب فاوست اثر یوهان ولفگانگ فون گوته

کتاب فاوست اثر یوهان ولفگانگ فون گوته

 

 کتاب پدرو پارامو اثر خوآن رولفو

کتاب پدرو پارامو اثر خوآن رولفو

 

 کتاب ژاک قضا و قدری و اربابش اثر دنی دیدرو

کتاب ژاک قضا و قدری و اربابش اثر دنی دیدرو

 

 کتاب داستان های کوتاه کافکا اثر فرانتس کافکا

کتاب داستان های کوتاه کافکا اثر فرانتس کافکا

 کتاب مسخ و داستان‌های دیگر اثر فرانتس کافکا

کتاب مسخ و داستان‌های دیگر اثر فرانتس کافکا

 

 کتاب گیل گمش

کتاب گیل گمش

 

 کتاب اشتیلر اثر ماکس فریش

کتاب اشتیلر اثر ماکس فریش

4.6/5 - (9 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا